AHAVA Overnight Deep Wrinkle Mask feuchtigkeitsmaske 50.0 ml promocja 2022

Cena327.2
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Douglas

Parametry

Producent:AHAVA
Kategoria:Maseczki do twarzy
Działanie przeciwzmarszczkowe
Pojemność 50 ml

Opis

innowacyjna producent kosmetyczna Ahava przekonuje kobiety na całym świecie wysokiej jakości produktami kosmetycznymi, które są stworzone na bazie najkorzystniejszych tworzyw pochodzących z natury. Bardzo minerały z Morza Martwego są zawarte w produktach pielęgnacyjnych opracowanych wyłącznie w Izraelu.

Cenne składniki aktywne są przetwarzane przy pomocy pionierskich technice, dzięki czemu wszystkie produkty do pielęgnacji twarzy Ahava są produktywne. Apple Of Sodom Overnight Deep Wrinkle Mask na dodatek inspiruje skutecznym działaniem, ponieważ już po pierwszej aplikacji skóra lśni młodzieńczo odświeżona.

Maseczka Apple Of Sodom wyraźnie minimalizuje zmarszczki i pierwsze linie, dzięki temu stanowi nadzwyczajne uzupełnienie codziennej pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Maseczka Overnight Deep Wrinkle Mask dla delikatnej ceryJak wszystkie produkty do pielęgnacji twarzy Ahava, Apple Of Sodom Overnight Deep Wrinkle Mask nie mieści parabenów, SLS i SLES.

Maska ta została przetestowana poprzez dermatologów, którzy zalecają ten artykuł do pielęgnacji twarzy dla bardzo wrażliwej skóry. Maskę najlepiej nakładaj raz lub kilka razy w tygodniu w zależności od potrzeb.

Kremowa konsystencja jest pobierana w porcjach z funkcjonalnego słoiczka. Elitarną maskę możesz nakładać i wmasowywać w skórę poprzez noc.