Dermacol Gold Elixir maseczka do twarzy 16 ml dla kobiet (8595003931519) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Dermacol Gold Elixir maseczka do twarzy 16 ml dla kobiet (8595003931519) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 10.2 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-29%
Dermacol Gold Elixir Mask Face Mask With Caviar Extract 2 x 8 g
10.20
www.noblas.pl
Gold Elixir Caviar Maseczka do twarzy z kawiorem
14.37
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Dermacol
Kategoria:Maseczki do twarzy
Działanie odmładzające, odżywcze, regenerujące
Pojemność 16 ml

Opis

Czy znacie historię powstania znakomicie kryjących podkładów i innych upiększających kosmetyków do ciała? Jeśli nie, to właśnie wam ją przybliżymy. Cały początek ich można bratać z rozwojem kinematografii na świecie.

A skoro na świecie, to oczywiście w Hollywood. Tak więc w latach 60.XX wieku grupa ekspertów pracujących w hollywoodzkich studiach filmowych zaczęła poszukiwać kosmetyków, które pozwoliłyby ładnie wyglądać wszystkim aktorom, a na ogół aktorkom w filmach.

Chciano stworzyć z nich absolutne ikony, idoli wspaniałych w każdym calu. I udało się. Podjęto współpracę z dermatologami i wspólnie wyprodukowano pierwszy podkład kryjący. Producentem okazała się kultowa teraz marka Dermacol.

Dermacol teraz oferuje nie tylko podkłady kryjące Ich oferta opiewa teraz na kosmetyki którymi kompleksowo można się upiększyć. Z resztą – spójrz wyłącznie na naszą ofertę. W naszym sklepie wynajdziesz cała paletę podkładów – zarówno tych szczególnie poprawnie kryjących jak i lżejszych, to wszystko do rozmaitych typów cery i w przeróżnych odcieniach.

Do podkładu można dobrać sobie także idealny puder który utrwali nasz makijaż. Tutaj też oferta jest wyjątkowo spora i dostosowana do jednostkowych potrzeb każdej Pani. Do tego wszystkiego kolorowe lakiery do paznokcie – za każdym razem w najmodniejszych odcieniach i balsamy do ciała, kremy i sporo innych.

U nas każda Pani wyszuka coś specjalnego dla siebie. Każda Pani kochająca wspaniale wyglądać będzie mogła zrobić satysfakcjonujące ją zakupy. Dodatkowym plusem naszej perfumerii jest to, iż wszystkie Kosmetyki Dermacol przystępne są w niezwykle niebanalnych cenach.

Może niektórym wydawać się to podejrzane, ale zapewniamy – jesteśmy firmą rzetelną i posiadamy w swoich zasobach wyłącznie oryginalne kosmetyki. Niższe ceny związane są z tym, iż nie posiadamy sklepu tak zwanego stacjonarnego.

Już teraz zapraszamy wszystkie panie na zakupy. W ten wiosenny czas przyda się nie tylko odświeżenie garderoby, lecz także odświeżenie kosmetyczki, być może zastrzeżonie także jakiegoś nowego typu makijażu?