Respimask RespiPro White z nanomembraną Respilon® do użytku profesjonalnego FFP2 - Opakowanie 3szt, 202 promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie Medyczny Dla Dzieci.pl

Parametry

Producent:RESPILON Czechy
Kategoria:Maseczki i przyłbice ochronne

Opis

Półmaska filtrująca RespiPro White została opracowana przez markę Respilon® światowego lidera znanego z produktu ReSpimask®, aby w pełni bronić użytkowników przed czynnikami chorobotwórczymi.

Wyrób do wykorzystywania publicznego i fachowego.

Składowa RespiPro® czyli powłoka nanomembrany RESPILON ® aktywnie chroni przed prawie 100% patogenu (99,9%) .

Czym jest RESPILON®?

Membrana RESPILON® jest produktem wieloletnich badań prowadzonych przez europejskich naukowców. Praktyczna część jego struktury warstwowej mieści polifluorek winylidenu (PVDF), warstwę nanowłókien. Buduje to mechaniczne bariery bez dodatku jakiejkolwiek substancji chemicznej zapobiegające przenikanie krzywdzących cząstek.

Nanowłókna RESPILON® chronią Twoje zdrowie przed zanieczyszczonym powietrzem i drobnoustrojami znajdującymi się w powietrzu.

Jak działa nanomembrana RESPILON®?

RESPILON® to nad wyraz gęsta sieć zawierająca włókna o średnicy 50-150 mikrometra. Włókna te są stanowczo silne i tworzą zwartą, mocną, lecz przepuszczalną dla powietrza konstrukcję. Warstwa RESPILON® może zatrzymać nawet najmniejsze cząsteczki stałe i ciekłe.

sprawność filtracji została sprawdzona poprzez Nelson Laboratories. Pomimo wysokiej gęstości nanowłókien RESPILON® jest wyjątkowo przepuszczalna dla powietrza i przepuszczalna dla pary, co powiększa komfort stosowania produktu i proste oddychanie.

Co to oznacza w praktyce?

Pył, smog, pyłki roślinne, wirusy, bakterie, pleśń, roztocza itp - żaden z nich nie ma pokaźniejszych szans, żeby przeniknąć poprzez pory w membranie Respilon®.

tabelka poniżej demonstruje jakiej wielkości i jakie cząsteczki powstrzymuje RespiPro®.Dzięki swym pierwszorzędnym właściwościom (takim jak waga i oddychalność) RespiPro® White zapewni każdemu użytkownikowi poczucie komfortu i bezpieczeństwa w trakcie codziennego wykorzystywania.

 • ekstremalnie lekki respirator (waga tylko 4 g)
 • Membrana z nanowłókien blokuje 99,99% patogenów
 • nieprzeciętna ochrona w transporcie publicznym, w pociągach, autobusach i samolotach, w pracy, na zakupach albo u lekarza
 • Jej unikatowy ergonomiczny kształt świetnie dopasowuje się do każdej twarzy
 • Odginany zacisk na nos dla dobrego dopasowania
 • Półmaska jest utrzymywana na swoim miejscu przy pomocy dwóch pętli na uszy (w celu najlepszego dopasowania należy je zaczepić z tyłu głowy przy pomocy plastikowej klamry dołączonej do produktu).

RespiPro ® White:

rozmiar: L

Waga: 4g

Do wykorzystywania: publicznego i fachowego

Opakowanie: jednostkowe foliowe 3szt

Czas używania: RespiPro® White korzystaniajemy do momentu pojawienia się po stronie zewnętrznej ciemnego, szarego nalotu albo do momentu utrudniającego swobodne oddychanie. W sytuacji użytkowania w szpitalach, w ochronie zdrowia itp. Półmaski RespiPro® należy wymieniać częściej, po jednym dniu wykorzystywania lub w przypadku kontaktu z patogenem każdorazowo po zdjęciu.

Materiał wykonania: PP, PA6, PE - włókniny ochronne, przeciwwilgociowe, nanomembrana

stosowanie:

 • Nie stosować w atmosferach zawierających mniej aniżeli 19,5% tlenu
 • Nie używać w obszarach z otwartym ogniem
 • Nie używać uszkodzonej półmaski
 • w sytuacji dyskomfortu oddechowego rozważyć zmianę sposobu ochrony przeciwwirusowej
 • używanie u osób niesamodzielnych tylko pod ścisłym nadzorem (możliwość zadławienia niewielkimi elementami)
 • chronić przed dziećmi (możliwość zadławienia małymi elementami)
 • Utylizować jako wyrób skażony

 1. Wyjmij maskę i klips z foliowego opakowania,
 2. usztywnioną część maski umieść jak najwyżej na nasadzie nosa zgodnie z kształtem maski. Dociśnij, przystosuj do kształtu grzbietu nosa.
 3. Każdą z gumek zaczep za ucho i popraw półmaskę.
 4. Jeśli jest to potrzebne do prawidłowego dostosowania do twarzy, użyj dołączonego białego klipsa. Zepnij klipsem z tyłu głowy obie gumki zauszne, wyreguluj zgodnie z obwodem głowy. [patrz: Zdjęcie w galerii na górze strony]
 5. Jeśli niezbędne jest niedługie przechowanie użytkowanej maski, zastosuj do tego sterylne lub czyste i szczelne opakowanie z plastiku lub folii.
 6. Klips przechowuj w zabezpieczonym miejscu, gdyż nie ma możliwości osobnego dokupienia tego elementu.

Przechowywanie:

Przechowywać w szczelnym opakowaniu w temperaturze -10 do +400C przez okres do 5 lat od daty produkcji.

Koszt dostawy zależny od wybranej formy wysyłki.

Przy zamówieniach pokaźniejszej ilości sztuk lub zamówieniach mieszanych wysyłka będzie wyceniana indywidualnie.

WAŻNE: Środki ochrony osobistej, produkty lecznicze i wyroby medyczne mogą być zwracane wyłącznie z powodu wady jakościowej lub niewłaściwego ich wydania zgodnie z art. 96 ust.6 ustawy z dnia 6.09.2011r. Prawo Farmaceutyczne (t.j. Dz.U. Z 2008 r Nr 45 poz.271 z późniejszymi zmianami).

Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy jest realny, jeśli:

• Towar nie był użytkowany ani nie został w żaden sposób zniszczony.

• Zwracane towary muszą być kompletne (nie mogą być pozbawione zawieszek, metek).

• Produkty kosmetyczne i inne towary, które ze względów higienicznych powinny być oryginalnie opakowane muszą być zwrócone w nienaruszonym opakowaniu.

• Pozostałe towary powinny być zwrócone w stanie niepogorszonym, po zapoznaniu się z nimi w sposób zwyczajowo przyjęty przy danym towarze.