Respilon czechy Virus killer respiraptor® samosterylizująca maska wielokrotna profesjonalna, z tlenkiem miedzi respimask - opakowanie 2szt promocja 2022

jest dostępny w sklepie Medyczny Dla Dzieci.pl

Parametry

Producent:RESPILON Czechy
Kategoria:Maseczki i przyłbice ochronne
Ilość sztuk 2

Opis

Nowy zarys – Nowa jakość!

VK RespiRaptor ® Virus Killer to półmaska samosterylizująca wielokrotnego użytku zgodna z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego (UE) 2016/425, stworzona z nanowłókna z wirusobójczą powłoką z akcelerowanego tlenku miedzi.

Maski zostały opracowane, żeby w pełni bronić przed czynnikami, takimi jak:

 • wirusy i bakterie
 • kurz i roztocza
 • pyłki
 • alergeny
 • pleśń
 • smog

Maska VK RespiRaptor ® Virus Killer jest:

 • BEZPIECZNA dla otoczenia i użytkownika - ma dwie dezaktywujące warstwy z ACuO wewnętrzną i zewnętrzną
 • BEZPIECZNA dla użytkownika - samosterylizacja eliminuje ryzyko zakażenia podczas dotykania maseczki
 • BEZPIECZNA - posiada europejskie badania poziomu filtracji, a także dezaktywacji bakterii i wirusów
 • istotnie LEKKA i dopasowanA - anatomiczna, z dobraniem z tyłu głowy i na nosie, waży zaledwie 3,7g
 • poręcznA - dzięki nanowłókninie wspaniale przylega do twarzy, lecz nie osłabia toru oddechowego
 • BEZOBSŁUGOWA - samosterylizacja likwiduje konieczność prania i dezynfekcji
 • towar EU - wyprodukowana w Czechach (Brno)

Jak działa?

Składowa maski, czyli warstwa wewnętrzna Respilon® posiada udokumentowany poziom filtracji 99,7-99,9% cząstek poniżej 0,05um.

Znana od kilku lat oryginalna maska Respimask® towar wieloletnich badań europejskich naukowców została w tym roku w dodatku wzbogacona o akcelerowany tlenek miedzi (od lat używany jako środek do dezynfekcji). Naukowcom z Czech i Izraela udało się zbratać nanowłókninę o skrajnie wysokim poziomie filtracji z cząsteczkami tlenku miedzi. To bezprecedensowe odkrycie może w znacznym stopniu przyczynić się do skrócenia obecnej pandemii.

Membrana wychwytuje wszelkie skażenia i drobnoustroje skutecznie je dezaktywując dzięki zawartości akcelerowanego tlenku miedzi. Pył, smog, pyłki roślinne, wirusy, bakterie, pleśń, roztocza itp - żaden z nich nie ma obszerniejszych szans, żeby przeniknąć poprzez pory w membranie.

Czas wykorzystywania:

Maskę można używać do 7 dni (168 godzin), ponieważ powłoka tlenku miedzi działa przez cały czas użytkowania, wychwytując i produktywnie likwidując bakterie i wirusy.

likwiduje ryzyko zakażenia w trakcie ściągania i ponownego zakładania maski, dlatego pasuje do wielokrotnego użytku bez konieczności dodatkowej konserwacji poprzez okres 168 godzin albo do momentu jej mechanicznego zużycia.

VK RespiRaptor ® Virus Killer

• waga: 4g

• rozmiar: S (dla dzieci od 7 r.ż.)

• kolor: beżowo-cielisty

• Materiał wykonania – 3 warstwy:

1 - warstwa zewnętrzna - włóknina z akcelerowanym tlenkiem miedzi ACuO - Respilon VKB01

2 - warstwa środkowa - nanowłóknina PVDF z filtracją poniżej 0,05um - Respilon nanomembrane

3 - powłoka wewnętrzna - włóknina z akcelerowanym tlenkiem miedzi ACuO - Respilon VKB01

• opakowanie: półmaska filtrująca (2 szt.) + klamra mocująca z tyłu głowy

• okres trwałości: 5 lat od daty produkcji

Nie należy używać półmaski w przypadku uszkodzenia mechanicznego.

Maska certyfikat zgodności z europejską normą RFU 02.075, wersja 2.

Zgodnie z wymogimi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) jej nominalny współczynnik ochrony jest identyczny z nominalnym współczynnikiem ochrony FFP2 określonym w normie EN 149:2001 + A1:2009

Czym jest RespiPro® VK Virus Killer?

Membrana RESPILON® jest produktem wieloletnich badań prowadzonych poprzez europejskich naukowców. Użyteczna część jego struktury warstwowej zawiera polifluorek winylidenu (PVDF), warstwę nanowłókien. Stwarza to mechaniczne bariery bez dodatku jakiejkolwiek substancji chemicznej uniemożliwiające przenikanie krzywdzących cząstek. Przeprowadzono badania przez Nelson Laboratories dla cząstek mniejszych aniżeli 0,05um.

Maski z membraną z nanowłókniny RESPILON® chronią przed zanieczyszczonym powietrzem, pyłkami i drobnoustrojami znajdującymi się w powietrzu. Jej unikalne funkcje przefiltrowania wspierają ochronę Twojego zdrowia przed smogiem, wirusami, bakteriami i alergenami. Progresywna dodatkowa powłoka włókien z akcelerowanego tlenku miedzi działa wiruso- i bakteriobójczo.

Jak działa RespiPro® VK Virus Killer?

RESPILON® to nad wyraz gęsta sieć zawierająca włókna o średnicy 50-150 mikrometra. Włókna te są wyjątkowo silne i tworzą zwartą, potężną, ale przepuszczalną dla powietrza konstrukcję. Powłoka RESPILON® może zatrzymać choćby najmniejsze cząsteczki stałe i ciekłe. Efektywność filtracji została sprawdzona poprzez Nelson Laboratories. Pomimo wysokiej gęstości nanowłókien jest niezwykle przepuszczalna dla powietrza i przepuszczalna dla pary, co rozszerza komfort używania produktu i nietrudne oddychanie.

Koszt dostawy zależny od wybranej formy wysyłki.

Przy zamówieniach pokaźniejszej ilości sztuk lub zamówieniach mieszanych wysyłka będzie wyceniana indywidualnie.

WAŻNE: Środki ochrony osobistej, produkty lecznicze i wyroby medyczne mogą być zwracane wyłącznie z powodu wady jakościowej albo niewłaściwego ich wydania zgodnie z art. 96 ust.6 ustawy z dnia 6.09.2011r. Prawo Farmaceutyczne (t.j. Dz.U. Z 2008 r Nr 45 poz.271 z późniejszymi zmianami).

Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy jest osiągalny, jeśli:

• Towar nie był wykorzystywany ani nie został w żaden sposób zniszczony.

• Zwracane towary muszą być kompletne (nie mogą być pozbawione zawieszek, metek).

• Produkty kosmetyczne, a także inne towary, które ze względów higienicznych powinny być oryginalnie opakowane muszą być zwrócone w nienaruszonym opakowaniu.

• Pozostałe towary powinny być zwrócone w stanie niepogorszonym, po zapoznaniu się z nimi w sposób zwyczajowo przyjęty przy danym towarze.