Metalowy stalowy knebel otwarty kółko bdsm bondage marki Easy toys promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Metalowy stalowy knebel otwarty kółko bdsm bondage marki Easy toys oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 67.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-48%
Knebel-Metal Mouth Gag
67.99
Przemile
Knebel-Metal Mouth Gag
130.29
Sekrecik.pl

Parametry

Producent:Easy Toys
Kategoria:Maski i kneble
Rodzaj knebel

Opis

unikatowy knebel na namiętną noc we dwoje. Regulowane zapięcie, dzięki temu można przystosować go do swojego wymiaru. Delikatny pasek z eko-skórki nie podrażnia skóry i jest prosty w utrzymaniu w czystości. Metalowe kółko pozwala na dostęp do ust przy jednoczesnym zakneblowaniu. Spełnij swoje fantazje! Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i odwagi podczas odkrywania nowych, szczególnie podniecających doznań. Knebel nadzwyczajny do zmysłowego zniewolenia lub jako dodatek do gry wstępnej. To konwencjonalny gadżet, który ciągle cieszy się rosnącą popularnością. Nieprzeciętna sugestia dla par lubiących ostrzejsze zabawy w sypialni. Spełnij swoje najskrytsze fantazje i daj się ponieść emocjom. Użyj wyobraźni i wczuj się w wybraną rolę- możesz być całkowicie bezbronny(a) i zależny(a) od partnera albo wręcz przeciwnie, przejąć kontrolę nad całą zabawą.
Korzyści dla Ciebie:
  • otrzymasz artykuł zgodny z opisem i zdjęciami

  • otrzymasz produkt z całkowitą, 24 miesięczną gwarancją

  • dostarczona paczka będzie w oryginalnym i dyskretnym opakowaniu

Uwaga! Doznania w związku z korzystaniem z produktu są jednostkowym przeżyciem. Nie możemy zagwarantować 100% pewności uniesień.