Automatyczny masturbator posuwisty i obrotowy breton usb 317985 marki Baile promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Automatyczny masturbator posuwisty i obrotowy breton usb 317985 marki Baile oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 202.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Masturbator Breton Automatyczny - Rotacja i Ruch Góra-Dół | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
202.99
Kraina-Doznań
PRETTY LOVE - BRETON multifunction
210.25
IntimaShop
Masturbator Breton Automatyczny - Rotacja i Ruch Góra-Dół USB | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
212.99
Kraina-Doznań
PRETTY LOVE - BRETON USB multifunction
229.94
IntimaShop

Parametry

Producent:Baile
Kategoria:Masturbatory i pochwy

Opis

innowacyjny masturbaror z wibracją ruchem obrotowym i posuwistymPieści penisa na każdy sposób. Stymuluje delikatnymi wypustkamiPorusza się ruchem posuwistym w do przodu i z powrotemObrada się do około Twojego penisaNie musisz nic robić po prostu wkładasz penisa do środka i włączaszMasturbator zespoli się dokładnie do Twojego penisaBardzo proste czyszczenie masturbatora po wszystkimDo każdego masturbatora dokładamy gratisWysokiej jakości żel poślizgowy na bazie wody.Dzięki niemu doznania będą jeszcze mocniejsze.H2O UNI FORTE 150ml to żel producenta LoveStim.

marka ta została odznaczana laurem konsumenta za produkty wysokiej jakości i dbałość o klienta.wymiary masturbatora przekazane są na grafice powyżej.Sprzęt zasilany jest zbudowanym akumulatorem. Ładowanym przy pomocy dołączonego przewodu USB.

kabel możesz wpiąć do każdej ładowarki telefonicznej.Masturbator posiada:4 różne szybkości ruchu posuwistego4 rozmaite szybkości obrotoweW pakiecie wynajdziesz:MasturbatorPrzewód USBLubrykant H2O UNI FORTE 150ml...