Elektronicznie sterowany masturbator - Tenga Flip Zero 0 Electronic Vibration Black (4560220556559) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Elektronicznie sterowany masturbator - Tenga Flip Zero 0 Electronic Vibration Black (4560220556559) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 934.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Masturbator Tenga Flip Zero Electronic Vibration Black | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
934.80
Kraina-Doznań
Elektronicznie sterowany masturbator - tenga flip zero 0 electronic vibration black
995.00
PokojRozkoszy.pl Erotyczny

Parametry

Producent:TENGA
Kategoria:Masturbatory i pochwy

Opis

Masturbator - Tenga Flip Zero Electronic Vibration Black

Japońska producent TENGA, lider na rynku produktów erotycznych przeznaczonych dla mężczyzn, przedstawia swój najnowszy towar. Dzięki wykorzystaniu najlepszych tworzyw i najnowocześniejszej technice powstała TENGA FLIP ZERO ELECTRONIC VIBRATION.

To lepsza wersja bestsellerowego już towaru japońskiej marki, Tenga Flip 0 (Zero). Poza standardowym sposobem wykorzystywania ta wersja masturbatora pozwala na także dopełniające rozkoszowanie się przyjemnymi wibracjami w trakcie masturbacji. Masturbator zasilany jest za pomocą akumulatora litowo-jonowego, co umożliwia zabawę w każdych warunkach i w każdym miejscu. Gdy zabawka się rozładuje można z niej dalej korzystać z wyłączeniem funkcji wibracji, także naładować ją poprzez podłączenie do załączonej do opakowania stacji dokującej.

Bezszwowe wejście do masturbatora gwarantuje idealne uszczelnienie przed wydostaniem się lubrykantu na zewnątrz, a jednokierunkowy zawór na końcu zagwarantuje stanowczo intensywne uczucie ssania. Mało tego, masturbator FLIP ZERO otworzysz przy użyciu kilku prostych ruchów, dzięki czemu szybko go wyczyścisz po zakończeniu zabawy.

FLIP 0 (ZERO) wykorzystuje strukturę wewnętrznych ścianek o najintensywniej stymulujących właściwościach, gwarantując Ci dużo wyjątkowo miłych doznań.


W opakowaniu znajdują się dwie próbki lubrykantu TENGA HOLE LOTION.

Tenga to japońska producent znana jako innowator w wytwarzaniu zabawek erotycznych asygnowanych specjalnie dla mężczyzn – tub masturbacyjnych, albo po prostu masturbatorów, czyli przyrządów przeznaczonych do masturbacji. Marka ta powstała w 2006 r. W Japonii. Jej pomysłodawca i założyciel, Koichi Matsumoto, który wcześniej pracował w branży motoryzacyjnej, postanowił stworzyć zabawkę erotyczną, która będzie oferować Panom osiągnięcie najwyższej jakości wrażeń z masturbacji, przy jednoczesnym zachowaniu dyskretnego i estetycznego wzornictwa. Tak powstała Tenga – wysoce praktyczne narzędzie zbudowane w zgodzie z tym, jak działa męski organizm. W 2007 r. Tenga sprzedała ponad dwa miliony egzemplarzy swego nowatorskiego urządzenia, które prędko stało się jednym z najpopularniejszych seks-gadżetów w Japonii i na całym świecie, w tym także w Polsce.