Zatyczka Analna z Ogonem 8 cm Czarny | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA, 1-00701649 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Zatyczka Analna z Ogonem 8 cm Czarny | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA, 1-00701649 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 54.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Zatyczka Analna z Ogonem 8 cm Czarny | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
54.99
Kraina-Doznań
Plug/prostata- Plug anale con corda in silicone
61.56
Euro Pharmacy

Parametry

Producent:TOYZ4Lovers
Kategoria:Masturbatory i pochwy

Opis

wyśmienity zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, dzięki swojemu kształtowi nadaje się do każdej linii sylwetki. Delikatny i miękki materiał w kontakcie ze skórą, wolny od ftalanów i hipoalergiczny. Ergonomiczny silikonowy przewód nieskomplikowane manewrowanie wtyczką, co prowadzi do szeleszczącej przyjemności.

Czarny silikonowy korek analny firmy Toyz4Lovers, stożkowy kształt gwarantujący lepsze przyleganie do każdego kształtu ciała. Genialny zarówno dla panów, jak i pań, które poszukują nieprzeciętnej stymulacji odbytu.

wyekwipowany w funkcjonalną podstawę, z której można sterować wtyczką i prosto dotrzeć do pożądanych miejsc. Silikonowy sznurek umożliwiający bezpieczne wsunięcie wtyczki do środka. Zalecamy używanie specjalnych smarów podczas użytkowania, zwłaszcza jeśli rozpoczynasz tę praktykę po raz pierwszy.

Materiał: silikon odcień czarny Długość: 8 cm Średnica: 3,5 cm Wodoodporność: tak asygnowane: dla niej, dla niego Stymulacja: Anal