Bosch MFW 2510 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Bosch MFW 2510 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 279.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Bosch MFW2510W SmartPower
279.00
OleOle!
Bosch MFW2510W SmartPower
279.00
RTV EURO AGD
Maszynka do mięsa BOSCH MFW2510W
279.00
Media Expert
BOSCH MFW2510W
279.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Maszynki do mięsa
Kolor biały

Opis

inteligentne rozwiązania Maszynka do mielenia z serii SmartPower to najmniejsza maszynka w rodzinie firmy BOSCH. Jej kompaktowe wymiary i schowki ukryte w obudowie powodują, że urządzenie można bezproblemowo przechowywać choćby w nieznacznych mieszkaniach.

Silnik o mocy 1500 W zapewnia świetne efekty pracy. Komora mielenia znakomity efekt. Dzisiaj mielenie części to żaden problem. Maszynka mieli do 1,7 kg na minutę, a znaczny otwór wsypowy i popychacz skracają czas mielenia do minimum co zagwarantuje bezproblemową pracę urządzenia.

perfekcyjny efekt za każdym razem gwarantowany. Sita Sita o najróżniejszej grubości (3,8 i 8 mm) i nożyk zostały stworzone ze stali szlachetnej. Dzięki temu rozwiązaniu ich okres eksploatacyjny jest znacząco dłuższy, a utrzymanie ich w czystości bezproblemowe.

trwałość i wyszukany design Od ponad stu lat producent BOSCH jest symbolem najwyższej jakości i niezawodności, a nasi konstruktorzy dbają o wyjątkową funkcjonalność maszyn i dopracowują do perfekcji każdy detal.

Maszynka i jej akcesoria zostały zaprojektowane i tworzone z wysokiej jakości tworzyw. Gumowe nóżki Gumowe nóżki w podstawie stabilizują urządzenie podczas pracy i zapobiegają jego przesuwaniu co gwarantuje najwyższy komfort użytkowania.

Nasadka masarska Specjalna nasadka masarska umożliwia przygotowanie przepysznych, domowych kiełbas i nie tylko. Dzięki niej możesz jeszcze na przykład wypełniać potrawy farszem. Kompaktowa forma widoczną zaletą maszynki SmartPower jest jej kompaktowy rozmiar.

Maszynka zajmuje szczególnie niewiele miejsca i może być przechowywana na szafce czy w szufladzie....