Bosch MFW 2515 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Bosch MFW 2515 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 360.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Bosch MFW2515W SmartPower
360.00
RTV EURO AGD
-6%
BOSCH MFW2515W
360.00
Neonet.pl
-6%
Maszynka do mięsa BOSCH MFW2515W
360.00
Media Expert
-6%
Bosch MFW2515W SmartPower
360.00
OleOle!
Maszynka do mielenia BOSCH MFW 2515W - MFW2515W- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
383.00
Sferis.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Maszynki do mięsa
Kolor biały

Opis

inteligentne rozwiązania Maszynka do mielenia z kolekcji SmartPower to najmniejsza maszynka w rodzinie firmy BOSCH. Jej kompaktowe rozmiary i schowki ukryte w obudowie sprawiają, że urządzenie można bez problemu przechowywać choćby w niewielkich mieszkaniach.

Silnik o mocy 1500 W zapewnia wyśmienite efekty pracy. Komora mielenia nieprzeciętny efekt. Dzisiaj mielenie komponentów to żaden problem. Maszynka mieli do 1,7 kg na minutę, a obfity otwór wsypowy i popychacz skracają czas mielenia do minimum co zagwarantuje bezproblemową pracę urządzenia.

idealny efekt za każdym razem gwarantowany Sita Sita o różnorodnej grubości (3,8 i 8 mm) oraz nożyk zostały wyprodukowane ze stali szlachetnej. Dzięki czemu rozwiązaniu ich okres eksploatacyjny jest znacząco dłuższy, a utrzymanie ich w czystości bezproblemowe.

trwałość i stylowy design Od ponad stu lat marka BOSCH jest symbolem najwyższej jakości i bezusterkowości, a nasi konstruktorzy dbają o unikatową funkcjonalność urządzeń i dopracowują do perfekcji każdy szczegół.

Maszynka i jej akcesoria zostały zaprojektowane i tworzone z wysokiej jakości materiałów. Gumowe nóżki Gumowe nóżki w podstawie stabilizują urządzenie w trakcie pracy i uniemożliwiają jego przesuwaniu co zagwarantuje najwyższy komfort użytkowania.

Nasadka masarska Specjalna nasadka masarska pozwala na przygotowanie przepysznych, domowych kiełbas i nie tylko. Dzięki niej możesz jeszcze na przykład wypełniać potrawy farszem. Kompaktowa forma znaczną zaletą maszynki SmartPower jest jej kompaktowy rozmiar.

Maszynka zajmuje bardzo niedużo miejsca i może być przechowywana na szafce czy w szufladzie. Wyciskarka do owoców I WARZYW Wyciskarka do miękkich warzyw i owoców to doskonałe akcesorium do przygotowywania pysznych soków i nie tylko.

Dzięki niej możesz w dodatku przyrządzić pyszne i zdrowe domowe przeciery....