Bosch MFW 3910 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Bosch MFW 3910 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 329.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
BOSCH MFW 3910W
329.00
Neonet.pl
Maszynka do mięsa BOSCH MFW3910W Biały
329.63
Media Expert
Maszynka do mielenia BOSCH MFW 3019W - MFW3910W- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
330.00
Sferis.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Maszynki do mięsa
Moc maksymalna 1900 W
Kolor biały

Opis

Łatwe i prędkie przetwarzanie Maszynka do mielenia firmy BOSCH z serii CompactPower to spora moc w kompaktowej formie. Jest niezastąpioną pomocą w każdej domowej kuchni. Jej kompaktowa, wysokiej jakości pokrywa przystępne wykorzystywanie oraz przechowywanie urządzenia.

Przygotuj swoje ulubione potrawy w domu i zaskocz nimi swych gości dzięki wielofunkcyjnej maszynce do mielenia. Wysoka moc 1900 W i obfita komora mielenia (aż 8 cm) gwarantują mielenie części. Maszynka mieli aż do 2,3 kg na minutę co zagwarantuje bezproblemową pracę urządzenia, a wielki otwór wsypowy i popychacz skracają czas mielenia do minimum.

prędki i rewelacyjny efekt zawsze gwarantowany. Sita Sita o rozmaitej grubości (4 i 8 mm) oraz nożyk zostały produkowane ze stali szlachetnej. Dzięki temu rozwiązaniu ich okres eksploatacyjny jest znacząco dłuższy, a utrzymanie ich w czystości bezproblemowe.

ponadto nożyk jest dwustronny co gwarantuje mu dwa razy dłuższą żywotność i oszczędności w domowym budżecie. Nasadka masarska Specjalna nasadka masarska zezwala na przygotowanie przepysznych, domowych kiełbas i nie tylko.

Dzięki niej możesz ponadto na przykład wypełniać potrawy farszem. Schowek Zintegrowany z obudową schowek na sitka zapewnia, że masz je za każdym razem pod ręką i nigdy się nie zgubią. Dodatkowo schowek na kabel zezwala na wyciągniecie przewodu na odpowiednią długość, aby podłączyć go do kontaktu.

Reszta zostaje w schowku, dzięki temu unikamy zbędnej plątaniny przewodów. Drugą widoczną zaletą tego rozwiązania jest ułatwienie przechowywania urządzenia. Solidność i szykowny design Od ponad stu lat firma BOSCH jest symbolem najwyższej jakości i bezawaryjności, a nasi konstruktorzy dbają o nieszablonową funkcjonalność sprzętów i dopracowują do perfekcji każdy szczegół.

Maszynka i jej akcesoria zostały zaprojektowane i wytwarzane z wysokiej jakości materiałów. Gumowe nóżki Gumowe nóżki w podstawie stabilizują urządzenie w trakcie pracy i zapobiegają jego przesuwaniu co gwarantuje najwyższy komfort użytkowania.

funkcjonalny uchwyt zintegrowany z obudową ułatwia przenoszenie urządzenia. Bez względu na to, gdzie przechowujesz maszynkę możesz luźno i bezpiecznie przenieść ją i postawić na blacie....