Bosch MFW 67440 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Bosch MFW 67440 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 838.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Maszynka do mięsa BOSCH MFW 67440 - MFW67440- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
838.00
Sferis.pl
Maszynka do mięsa BOSCH MFW67440
949.00
Media Expert
BOSCH MFW 67440
949.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Maszynki do mięsa
Wydajność 3.5 kg/min
Funkcje masarskie
Kolor czarny, stalowy

Opis

ergonomiczna i bezawaryjna Maszynka do mięsa BOSCH MFW 67440 jest elektrycznym urządzeniem posiadającym przeszło 10 funkcji oraz gwarantującym wygodną i sprawną pracę. To urządzenie o mocy 700 W zezwala na prędkie i produktywne mielenie, bądź rozdrabnianie różnorodnych produktów spożywczych.

skuteczność mielenia to aż 3,5 kg na minutę. Wielka komora mielenia to ogromna zaleta – jej średnica wynosi aż 8 cm. Sprzęt jest trwały, bezusterkowy i sprawdzi się w wielu sytuacjach. Dzięki niemu można przygotować przeróżne farsze albo kluski zmielić mięso i ryby, kotlety warzywne, domowe kiełbasy, lecz i zmielić mak albo twaróg w celu wykonania pysznych deserów.

Złożenie maszynki i podłączenie akcesoriów jest szczególnie proste, dzięki temu obsługa jest szczególnie komfortowa. Maszynę z łatwością można utrzymać w czystości. Wszystkie elementy zostały dokładnie wytworzone z wysokiej jakości tworzyw: materiałów sztucznych i stali nierdzewnej.

Przydatne akcesoria Na wyposażeniu maszynki do mięsa BOSCH MFW 67440 do mielenia są sita o zróżnicowanej średnicy oczek: 3 mm, 4,8 mm i 8 mm. Szatkownica ma dwa metalowe bębny tnące. Dzięki temu w kilka chwil można przygotować tarte warzywa na surówkę, bądź pokroić je na plasterki.

Natomiast dołączona nakładka masarska zezwala na wykonanie domowych kiełbas. A wykonana z tworzyw nienaturalnych nasadka do kebbe przyda się przy przygotowywaniu genialnych potraw kuchni arabskiej albo kiełbas nadziewanych.

Dzięki niej w prosty sposób można uzyskać niebanalną kiełbasę, bądź inną zmieloną masę z uformowaną wnęką do umieszczenia dodatkowych komponentów. Maszynka poradzi sobie z dowolnymi produktami żywnościowymi, a stosowana zgodnie z instrukcją posłuży przez długi czas.

Domowa masarnia Dzięki tej maszynce do mielenia mięsa BOSCH MFW 67440 można szybko i bez problemów przygotować pyszne i zdrowe domowe kiełbaski. Tworzona z tworzywa nienaturalnego nakładka jest prosta w zainstalowaniu i utrzymaniu w czystości.

znakomicie sprawdzi się w wielu codziennych sytuacjach i znacząco ułatwi wykonanie zróżnicowanych kuchennych prac. Stylowa i funkcjonalna metaliczno - czarne wykończenie sprzętu jest gustowne i poprawnie przedstawia się na kuchennym blacie.

Maszynka do mielenia mięsa BOSCH MFW 67440 funkcjonalny i estetyczny uchwyt usprawniający przenoszenie i zintegrowany schowek na dodatkowe akcesoria. Całość nie zajmuje dużo miejsca. Podstawa została zaopatrzona w gumowe końcówki, co zagwarantuje stabilność pracy sprzętu.

Ponad 10 funkcji! za pomocą maszynki do mielenia mięsa BOSCH MFW 67440 można zmielić mięso, ryby i rozdrobnić warzywa, owoce, sery itp....