Panasonic er-gb70 promocja 2022

Cena274.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Maszynki do strzyżenia i trymery
Rodzaj zasilania akumulatorowe
Czas ładowania 0.5 h
Maksymalna długość 20 mm
Minimalna długość 1 mm

Opis

Wszechstronne nasadki do uzyskiwania przeróżnych stylów starczy zmienić nasadkę, by wystylizować zarost lub włosy bądź usunąć owłosienie ciała. Urządzenie służy do równego przycinania brody, tworzenia ostrych linii, starannego dopracowywania szczegółów i strzyżenia włosów.

dokładne, naostrzone pod kątem 45° ostrze Wytrzymałe ostrza ze stali rdzoodpornej, naostrzone pod kątem 45° skrupulatne cięcie. Nadzwyczajne ostrza momentalnie ścinają nawet grube i twarde włosy.

skrupulatny trymer do dopracowywania szczegółów kreacji doskonale pasuje do pracy nad stylizacjami wymagającymi precyzji, takimi jak wąsy czy bródka rodzaju soul patch. Perfekcyjnie sprawdza się na dodatek podczas przycinania bokobrodów i długich włosów.

Nasadka grzebieniowa do przycinania włosów Zamocuj nasadkę i wyreguluj odpowiednią długość. Nasadka zezwala na wygodne przycinanie włosów wokół uszu i na karku. Regulacja długości w zakresie 11–20 mm gwarantuje płynne cięcie bez szarpnięć.

Wskaźnik LED naładowania Lampka wskaźnika świeci się na czerwono w trakcie ładowania. Praca przewodowa/bezprzewodowa Urządzenie proponuje tryb pracy przewodowej i bezprzewodowej. Po naładowaniu urządzenia można wygodnie używać go w łazience, a także poza domem.

Łatwe czyszczenieekspresowo i z łatwością wyczyścić urządzenie, starczy umieścić je na kilka chwil pod strumieniem wody. Napięcie uniwersalne Urządzenie wymaga napięcia o wartości 100–240 V, dzięki czemu można go używać w każdym miejscu na świecie, stosując odpowiednią przejściówkę....