Trymer nano lithium ne3870 czarny marki Remington promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Trymer nano lithium ne3870 czarny marki Remington oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 76.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Remington Trymer do nosa i uszu Nano Series NE3870
76.00
Zadowolenie.pl
Trymer REMINGTON Nano Lithium NE3870
91.86
Media Expert
Trymer REMINGTON Nano Lithium NE3870
103.30
ELECTRO.pl
Trymer REMINGTON Nano Lithium NE3870
103.30
Avans.pl

Parametry

Producent:Remington
Kategoria:Maszynki do strzyżenia i trymery
Rodzaj zasilania akumulatorowe
Maksymalna długość 5 mm
Minimalna długość 1 mm
Rodzaj trymer

Opis

 Sprzedawany towar jest oryginalnym produktem marki REMINGTON. Artykuł nowy w oryginalnym opakowaniu producenta. Remington Nano Lithium NE3870 precyzyjny trymer do usuwania zbędnego owłosienia. Właściwości: rodzaj urządzenia: Trymer do uszu i nosa Funkcje:Możliwość mycia głowicy pod bieżącą wodą Zakres regulacji długości:Od 1 do 5 mm Dodatkowy komplet końcówek (2 nakładki grzebieniowe, Trymer liniowy, Trymer dokładny) Trymer do nosa i uszu Remington Nano Lithium NE3870 Trymer Remington Nano Lithium NE3870 to idealne narzędzie do usuwania niepożądanych włosów z nosa i uszu - ale nie tylko.

Wymienna głowica pozwala zająć się także detalami zarostu na twarzy, a z pomocą nasadek grzebieniowych przystrzyżesz brwi. Trymer Remington zasilany jest baterią litową ukrytą w wodoodpornej obudowie z użytecznym uchwytem.

W razie zapotrzebowania można ją bez trudu wymienić, dzięki czemu urządzenie świetnie sprawdza się także w podróży. System ActiveBlade Clean zaimplementowana w trymerze Remington Nano Lithium NE3870 technologia ActiveBlade Clean zapewnia wysoki poziom higieny.

Pokryte nanopowłoką z jonami srebra pionowe ostrze można unieść,skrupulatnie wypłukać pozostałe po strzyżeniu włoski. W celu przystrzyżenia brwi należy wykorzystać jedną z dwóch nasadek grzebieniowych.

Jeśli zmagasz się z problemem "czarodziejskiego" owłosienia nad oczami - oto Twoja różdżka. Używaj jej mądrze. Dokładne strzyżenie Dzięki starannej głowicy z dostosowywanym grzebieniem trymer do nosa i uszu Remington Nano Lithium NE3870 to dodatkowo nadzwyczajne narzędzie do modelowania.

nadzwyczajnie sprawdza się w skrupulatnym strzyżeniu brody, wąsów i baków. Możesz także zdjąć grzebień i nadawać linii zarostu wyrazisty zarys. Poznaj swoją nową twarz. Dane technologiczne typ urządzenia: Trymer do uszu i nosa Zakres długości strzyżenia: Od 1 do 5 mm Funkcje: Możliwość mycia głowicy pod bieżącą wodą Czas ładowania: Nie dotyczy dodatkowe dane: Dwustronna konstrukcja ergonomiczny uchwyt powłoka antybakteryjna NanoSilver System Active BladeClean Akumulator litowy Pionowe grzebienie prowadzące do przycinania brwi Wodoodporny skrupulatny trymer z dostosowywanym grzebieniem (1-5mm) dołączone akcesoria: 2 nakładki grzebieniowe, Trymer liniowy, Trymer skrupulatny Kolor: Czarny Kod producenta: NE3870...