Trymer nano series ne3850 czarny marki Remington promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Trymer nano series ne3850 czarny marki Remington oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 52.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Remington Trymer higieniczny Nano Series NE3850
52.00
Zadowolenie.pl
Remington Nano Series NE3850 4 nasadki
59.00
OleOle!
Remington Nano Series NE3850 4 nasadki
59.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Remington
Kategoria:Maszynki do strzyżenia i trymery
Rodzaj zasilania bateryjne
Rodzaj trymer

Opis

Trymer do nosa i uszu Nano Series Remington NE3850Trymer do nosa i uszu Nano Series firmy Remington to idealne narzędziem do usuwania niepożądanych włosów. NAJWAŻNIEJSZE cechy:System Active BladeClean z portem do płukania urządzeniaAntybakteryjna srebrna obudowa* dla higienicznego przycinaniaDwustronny pionowy trymerObrotowa głowica trymeraKomfortowe ostrza dla bezpiecznego i prostego wykorzystywaniaPionowe grzebienie prowadzące do przycinania brwiWodoodpornaBaterie w komplecie Funkcjonalność:Nasz trymer do nosa i uszu Nano Series to rewelacyjne narzędziem do usuwania niepożądanych włosów.

Antybakteryjna metaliczna obudowa*, a także system Active BladeClean zapewniają higieniczne, łatwe utrzymanie urządzenia, aktywnie zapobiegając nagromadzaniu się bakterii, dzięki czemu bez stresu możesz skoncentrować się na pielęgnacji.

Ochrona przed ukrytą przyczyną podrażnień skóry.Nasz trymer do nosa i uszu Nano Series to perfekcyjne narzędziem do usuwania niepożądanych włosów.Antybakteryjna srebrna pokrywa* oraz system Active BladeClean zapewniają higieniczne, proste utrzymanie urządzenia, aktywnie uniemożliwiając nagromadzaniu się bakterii, dzięki czemu bez stresu możesz skupić się na pielęgnacji.

Ochrona przed ukrytą przyczyną podrażnień skóry.Głowica obrotowa została zaprojektowana tak, by ciąć bezpiecznie i gładko, dzięki zakrzywionym płytkom, które wciągają włosy zarówno od góry, jak i z boków.Trymer NanoSeries jest w całości wodoodporny, zasilany akumulatorem i ma dwuletnią gwarancję, dzięki czemu jest potrzebny dla mężczyzn z wrażliwą skórą, którzy chcą pozbyć się niechcianych włosów!