Urządzenie do lodów PROFI COOK PC-ICM 1140 + DARMOWY TRANSPORT!, PC-ICM 1140 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Urządzenie do lodów PROFI COOK PC-ICM 1140 + DARMOWY TRANSPORT!, PC-ICM 1140 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 229.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Urządzenie do lodów PROFICOOK PC-ICM 1140
229.00
Empik
Maszynka do lodów PROFI COOK PC-ICM 1140
246.00
Media Expert
PROFICOOK Maszyna do lodów PC-ICM 1140
249.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Profi Cook
Kategoria:Maszyny do lodów

Opis

Urządzenie do lodów ProfiCook PC-ICM 1140


Od razu poczujesz różnicę


Czy wyrób własnych lodów to pracochłonne zajęcie? Domowe lody można przygotować nawet bez maszynki, ale jest to zajęcie pracochłonne i zabiera niemało czasu. Lody własnej roboty powinny być mieszane w kilkugodzinnych odstępach, aby rozbić powstające kryształki lodu. I dlatego maszynki do lodów zyskują coraz pokaźniejsze powodzenie. I nie tylko dlatego,ułatwiają całe przedsięwzięcia ale dlatego iż własnoręcznie zrobione lody są o dużo smaczniejsze i zdrowsze. Maszynka do lodów pozwoli Ci nie tylko przygotować tradycyjne desery lodowe, lecz da Ci szansę zrobienia własnych sorbetów, mrożonych koktajli czy mrożonych jogurtów. Bez chemii bez spulchniaczy, same naturalne zdrowe składniki.


Jak działa maszynka do lodów? Maszyna do lodów Profi-Cook PC-ICM 1140 pomoże przygotować Ci przepyszne lodowe desery, z naturalnych składników i o stosownej konsystencji. Maszynka wyposażona w misę mrożącą, mieszadła, pokrywę z otworem, zegar cyfrowy i ekran LED. Obudowa ze stali nierdzewnej. Jak maszyna kręci lody? Zanim włączysz maszynkę włóż misę do zamrażarki i chłódź przynajmniej poprzez 12 godzin. Potem należy umieścić schłodzone naczynie w maszynie włożyć mieszadła i wsypać/wlać komponenty. Ustawiamy czas i możemy iść robić co innego. Pamiętaj! Im dłużej będziesz trzymać lody w zamrażarce tym twardsze się staną. Dlatego warto wyjąć je z zamrażarki na godzinę przed jedzeniem. W komplecie sugestie dotyczące przepisów Maszynka cicha więc nikomu nie będzie przeszkadzać kręcenie lodów.

przejrzyj film:*