Husqvarna E10 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Husqvarna E10 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Maszyna do szycia HUSQVARNA E10
599.00
Media Expert
-8%
Maszyna do szycia HUSQVARNA E10
599.00
MediaMarkt.pl
-8%
Maszyna do szycia HUSQVARNA E10 DARMOWY TRANSPORT
599.00
ELECTRO.pl
Maszyna do szycia HUSQVARNA E10 - dostawa w 24h
629.00
Szycie w domu ŚWIAT AGD
Husqvarna E10 + książka GRATIS + Igły Gratis + Nici Ariadna Gratis
649.00
ultraMaszyna

Parametry

Producent:Husqvarna
Kategoria:Maszyny do szycia
Wyświetlacz elektroniczny nie
Szycie wstecz tak
Ilość ściegów 21

Opis

Maszyna do szycia Husqvarna E10 Maszyna do szycia Husqvarna E10 obfity zakres funkcji szycia tak nad wyraz koniecznych do Twojej pracy. Szczególnie przydatne ściegi:zygzak potrójnie kłuty,do podszywania ślepego, do tworzyw rozciągliwych wśród nich ściegi rozciągliwe do wszywania gumki, kryte czy ściegi owerlokowe pozwolą uszyć Twoje marzenia.

wyekwipowana jest w prosty i instynktowny nawlekacz igły oraz proste mocowanie stopek. Stalowa konstrukcja i metalowy chwytacz to zaleta każdej naszej maszyny. Samoczynny nawlekacz igły Nawlekanie nitki poprzez oczko igły zawsze powodujeło problemy.

Dzięki automatowi do nawlekania robimy to błyskawicznie i bez problemów. Proste wybieranie ściegów prędki i nietrudny wybór ściegów za pomocą jednego pokrętła wyboru ściegów. Konkretny ścieg jest oznaczony literą i tą literę wyszukamy w okienku na przodzie maszyny.

Proste! Zatrzaskowe mocowanie stopek umożliwia łatwą podmianę stopek. Naciskamy na przycisk stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową i opuszczamy dźwignię stopki. Nastąpi samoczynny „zatrzask" i stopka jest gotowa do wykorzystania.

Wolne ramię Na wąskie ramię z łatwością założymy rękaw czy nogawkę spodni. Mamy więc możliwość szycia najtrudniejszych i wąskich elementów. Regulacja docisku stopki Dzięki płynnej regulacji docisku stopki łatwo będziemy szyć materiały cienkie i grube.

powiększamy docisk dla rodzaju jedwab, jersey i wtedy materiał jest skrupulatniej przesuwany poprzez ząbki. Do wyboru ściegi owerlokowe, ściegi kryte, ściegi rozciągliwe W komplecie ściegów mamy szczególnie przydatne ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania materiałów.

odnajdziemy także ściegi kryte dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek).niezwykle przydatna jest też gamma ściegów specjalnych do materiałów rozciągliwych czyli ściegów które się rozciągają wraz z materiałem i nie wywołują jego marszczenia.

Metalowe podzespoły Części, a także rama maszyna są wyprodukowane ze stali. Wysoka jakość wykonania!