Łucznik Mini promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Łucznik Mini oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 226.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Łucznik Mini
226.99
OleOle!
-1%
ŁUCZNIK MINI
226.99
Neonet.pl
-1%
Maszyna do szycia ŁUCZNIK Mini
226.99
Media Expert
Łucznik Mini
227.00
RTV EURO AGD
Maszyna do szycia ŁUCZNIK MINI
229.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Łucznik
Kategoria:Maszyny do szycia
Szycie wstecz tak
Moc 24 W
Ilość ściegów 12

Opis

MASZYNA DO SZYCIA ŁUCZNIK MINI
ŁUCZNIK Mini

Maszyna Łucznik Mini ma szereg uproszczeń i udogodnień, a do tego urodziwy design, dzięki czemu stanowi nadzwyczajny podarek dla każdego kreatywnego dziecka. Nie tylko dostarczy długich godzin znakomitej zabawy, ale także wspomoże rozwój koordynacji optycznie-ruchowej, zmysłu estetyki, a także wyobraźni. Dzięki zaś mocnemu wykonaniu, a także dbałości o detale, będzie służyć dzieciom przez długi czas. Naszym celem było stworzenie maszyny maksymalnie uproszczonej, żeby ułatwić nabieranie wprawy w szyciu i nie zniechęcić młodego projektanta do zabawy. Mini ma dwa regulatory, w których nie sposób się pogubić. Poprzez pierwsze pokrętło wybieramy jeden z 12 programów szycia, których wygląd możemy sprawdzić na obudowie maszyny. Drugim regulatorem możemy w razie zapotrzebowania dobrać naprężenie nici. By ułatwić przygotowanie do szycia, wyposażyliśmy Mini w chwytacz rotacyjny, umożliwiający łatwiejszą instalację szpulki w bębenku maszyny. Z tego samego powodu dodaliśmy funkcję automatycznego szycia, do tej pory przystępną jedynie w maszynach elektronicznych. Pozwala ona na dobór pomiędzy ręczną lub nożną kontrolą szycia, w zależności od wygody, preferencji oraz jednostkowej skuteczności manualnej i motorycznej dziecka. W razie zapotrzebowania można zwyczajnie odłączyć nożny regulator Mini i sterować maszyną przy pomocy przycisków, tak jak komputerem czy telefonem.

dobór pomiędzy dwoma prędkościami szycia maszyny i możliwość ustawienia szycia powoli, dodatkowo powiększa bezpieczeństwo operacji i ułatwia nabieranie wprawy. Przy ustawieniu wolnego trybu działania nawet przypadkowo zbyt mocne naciśnięcie regulatora nie spowoduje maksymalnego przyspieszenia pracy maszyny. Mini również komfortowo umiejscowioną dźwignię szycia wstecznego, zastosowaną szufladkę na akcesoria, nożyk do obcinania nici umiejscowiony w bezpiecznym miejscu w obudowie, a także wygodną rączkę do przenoszenia, co ułatwia jej transport. Ponadto wyposażona jest w diodę LED nad polem pracy, upraszczającą staranny podgląd szycia, a także pracę w warunkach słabego oświetlenia. W razie zapotrzebowania możesz używać Mini bez podłączenia do prądu i zabrać ze sobą wszędzie (np. Do szkoły, na zajęcia pozalekcyjne, czy do koleżanki), gdyż mogą zasilać ją 4 baterie AA.

Maszyna dostarczana jest z kompletem wyposażenia dodatkowego, w którym znajdują się pomiędzy innymi igły, nawlekacz i szpulki. Maszyna Mini ma 24-miesięczną gwarancję oraz instrukcję w języku polskim, z którą należy zapoznać się przed przystąpieniem do użytkowania sprzętu..

Opis
charakterystyczne wyposażenie