Holida Glebogryzarka wm500 7km zestaw gigant kultywator promocja 2024

Cena3299.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gotex

Parametry

Producent:HOLIDA
Kategoria:Maszyny rolnicze i części do maszyn

Opis

Glebogryzarka Holida WM500 7KM komplet gigant kultywator – znakomite Rozwiązanie dla Twojego Ogrodu

ukazujemy Państwu rewelacyjne rozwiązanie dla amatorów ogrodnictwa i profesjonalistów – Glebogryzarka Holida WM500 7KM zestaw gigant kultywator. Ta progresywna glebogryzarka wyznacza świeże standardy w dziedzinie pielęgnacji ogrodu, łącząc nieprzeciętne osiągi z unikatową niezawodnością.

Gwarantowana gotowość do pracy

Jako jedyni na rynku proponujemy glebogryzarki skręcone i gotowe do natychmiastowego korzystania. Sporo firm wysyła maszyny w fabrycznych klatkach i kartonach, które klient musi samodzielnie złożyć. U nas dostajesz glebogryzarkę, która jest już skręcona, zalana olejem i przygotowana do pracy! Nie musisz tracić czasu ani energii na nieprzystępny montaż - możesz od razu zacząć korzystać z urządzenia.

Specjalistyczne Doradztwo

Czy masz pytania dotyczące Glebogryzarki Holida WM500 7KM pakiet gigant kultywator? Prosimy o kontakt z naszym specjalistą pod numerem 531 555 161. Będziemy więcej niż szczęśliwi, żeby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru!

Kompletny pakiet dla każdego ogrodnika

W skład zestawu wchodzi:

  • Glebogryzarka Holida WM500,
  • koła pompowane o średnicy 42 cm,
  • koła metalowe,
  • pług do orki,
  • obsypnik,
  • wyorywacz,
  • komplet noży 85 cm,
  • 2x olej Briggs&Stratton
właściwości i użytkowość

Model Holida WM500 napędzany jest potężnym silnikiem benzynowym o mocy 7KM, gwarantującym znakomitą efektywność. Glebogryzarka jest zaopatrzona w przekładnię łańcuchową, co gwarantuje długofalową i bezawaryjną pracę. W dodatku, urządzenie ma 2 biegi do przodu i 1 bieg do tyłu, proponując pełną kontrolę w trakcie pracy. Kierownica glebogryzarki jest dostosowywana w dwóch płaszczyznach - góra-dół, lewo-prawo, zapewniając maksymalny komfort w trakcie używania.

24-miesięczna gwarancja!

Glebogryzarka Holida WM500 7KM pakiet gigant kultywator objęta jest 24-miesięczną gwarancją, potwierdzając nasze zaangażowanie w zapewnienie produktów najwyższej jakości. Jesteśmy pewni, że to urządzenie sprosta wszystkim Twoim wymaganiom w zakresie pielęgnacji ogrodu.

Profesjonalna Pomoc w Zasięgu Ręki

Chcemy, abyś był w pełni zadowolony z zakupu, dlatego nasz doradca jest przystępny pod numerem 531 555 161, by odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Czekamy na Twój telefon!

sprawdź jak działa ta glebogryzarka!