Dziecięcy materac piankowy duo activia 60x120 marki Hevea promocja 2019

Cena233.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ErgoExpert.pl

Parametry

Producent:Hevea
Kategoria:Materace dziecięce
Wymiary 60 x 120 cm
Rodzaj piankowy

Opis

Dwuwarstwowy, piankowy materac dziecięcy Hevea Duo Activia 60x120.

Wkład z dwuwarstwowej, pianki ACTIVIA. Płyta wysokoelastyczna 4 cm + płyta wysokoelastyczna o podwyższonej twardości 4 cm, 1 strefa twardości. Poszczególne warstwy energicznie włączają się w tworzenie podparcia dla kręgosłupa wraz ze wzrostem dziecka.

Pikowany pokrowiec materaca uszyty został z dzianiny Medica lub Aegis Natural Care.

AEGIS NATURAL CARE – to jedna z najistotniej higienicznych dzianin materacowych. Wykorzystuje progresywne rozwiązania innowacyjnej technologii medycznej w postaci „tarczy ochronnej” czyli powlekania dzianiny antymikrobiotyczną, a także antybakteryjną, bezzapachową, bezbarwną, niewypłukującą się warstwą broniącą przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią i roztoczami. Apretura staje się częścią materiału, pozostaje na powierzchni, na którą została nałożona przez cały okres żywotności tej powierzchni.

wykorzystanie w pokrowcu materaca technologii Aegis nadaje jej funkcje ochronne i profilaktyczne. Towar wyprodukowany w technologii Aegis Microbe Shield jest pro zdrowotny, przyjazdny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS na czele dzianin antyalergicznych. Tkanina HEVEA AEGIS Natural Care jest bezzapachowa, miękka, wytrzymała na mycie i wielokrotne pranie. Można prać w temp. Do 60 st.C. Atest Eko-Tex kanon 100. Skład: bawełna 30%/poliester 70%, apretura AEGIS

Wszystkie zastosowane materiały posiadają atest EKO-TEX. Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka.

Materac w całości antyalergiczny.

pełna wysokość materaca ok. 10cm.