MATERAC LATEKSOWO - KOKOSOWY HEVEA KRZYŚ 120x60 + poduszka 45/45 GRATIS! Sklep firmowy Hevea w Krakowie - RABATY i GRATISY sprawdź promocja 2019

Cena309.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Salon Hevea Kraków

Parametry

Producent:Hevea
Kategoria:Materace dziecięce
Wymiary 60 x 120 cm
Rodzaj kokosowy, lateksowo-kokosowy

Opis

Materac lateksowo-kokosowy Hevea Krzyś 120x60 Na każdym etapie życia dziecka jednocześnie sen, jak i komfortowa pozycja ciała ma znaczne znaczenie dla jego rozwoju. Za osiągnięcie adekwatnych warunków odpowiada z reguły optymalnie dobrany materac, który powinien zapewniać wygodę i bezpieczeństwo. Prezentowany przez naszą producenta materac HEVEA Krzyś został produkowany z myślą o najmniejszych pociechach. Jest stosowny już od pierwszych chwil. Naterac posiada dwie strony użytkowe - jedna strona jest dla dzieci od urodzenia do 8-9 miesiąca życia, następnie materac odwraca się na drugą stronę przeciętnie twardą lateksową. Model Krzyś asygnowany do wagi maksymalnej 40 kg. Jest jednak propozycją stanowczo innowacyjną, która pozwala produktowi „rosnąć razem z dzieckiem. HEVEA Krzyś wyposażony został w dwie, różniące się od siebie strony. Dzięki temu sprawdzi się także dla dzieci powyżej 9 miesiąca. Ten unikatowy model pozwoli Twojemu dziecku rozwijać się w dobry sposób, jednocześnie gwarantując najwyższy stopień swobody i wygody w trakcie snu.
Bezpieczeństwo i komfort Twojego maluszka Materac HEVEA Krzyś to sugestia lateksowo-kokosowa, która charakteryzuje się pokaźniejszą sztywnością i twardością. Dzięki temu zagwarantuje najmłodszym korzystne podparcie dla kręgosłupa. Jest to wyjątkowo wyraźne stanowczo na początkowym etapie życia dziecka, które potrzebuje właściwego wsparcia w procesie rozwoju wszystkich narządów. Jego kręgosłup w tym momencie jest jeszcze wyjątkowo delikatny, dlatego materac nie może narażać go na żadne nienaturalne wygięcia. Materac lateksowo-kokosowy HEVEA Krzyś to najlepsze rozwiązanie dla dzieci już od pierwszych chwil życia. Pozwoli rodzicom osiągnąć wewnętrzny spokój, gwarantując najlepszą dbałość o kręgosłup i rozwój ich pociechy. Ogromny potencjał włókien kokosowych Materac HEVEA Krzyś wytworzony został w zgodzie z najnowocześniejszą technologią i innowacyjnymi rozwiązaniami. Stwarzając materac dla noworodków, zwracaliśmy szczególną uwagę na skrupulatny i optymalny dobór najlepszej klasy oraz nadanie właściwej sztywności. W związku z tym stworzyliśmy najwyższej jakości materac lateksowo-kokosowy, będący materacem rozwojowym o dwóch stopniach twardości. Prezentowany przez nas model produkowany został z najwyższej jakości naturalnych włókien kokosowych, które odpowiadają za właściwą sztywność i twardość. Dzięki czemu udało nam się stworzyć materac HEVEA Krzyś, będący wyrobem medycznym klasy 1, zapewniający poprawny rozwój kręgosłupa dziecka. Ponadto włókna kokosowe rewelacyjną cyrkulację powietrza. Są wulkanizowane lateksem, dzięki temu nie chłoną wilgoci, co wydajnie zapobiega powstawaniu pleśni, grzybów i roztoczy. Materac lateksowo-kokosowy to rewelacyjna propozycja dla alergików, która pozwala zadbać o ich zdrowie i samopoczucie już od pierwszych chwil życia. Postaw na materac, który zapewni dobry rozwój Twojego dziecka Materac HEVEA Krzyś tworzony został z dwóch innowacyjnych stron. Pierwsza z nich gwarantuje odpowiednią sztywność i twardość, dzięki czemu przeznaczona jest dla noworodków. Prezentowany poprzez nas model to jednak materac rozwojowy, uwydatniający się niezwykłą funkcjonalnością. Druga strona materaca lateksowo-kokosowego jest o mnóstwo bardziej sprężysta. Została stworzona z myślą o dzieciach powyżej 9 miesiąca życia. Ta strona materaca HEVEA Krzyś wykonana została w 100% z lateksu. Zapewnia dużą elastyczność, co jest o dużo bardziej poprawne dla pociech, u których narządy zdążyły już się korzystnie rozwinąć. Materac HEVEA Krzyś to nieszablonowa propozycja, która zapewni Twojemu dziecku komfortowy i bezpieczny sen, równocześnie służąc przez wyjątkowo długi czas!
Materac w 100 % antyalergiczny posiada:
certyfikat Wyrobu Medycznego kl. I
Pozytywną Opinie Instytutu Matki i Dziecka
atest Euro Latex
Oeko Tex kanon 100

Do wyboru pokrowiec (kliknij detale):
1. Aegis Natural Care
2. Aloe Green Power
3. Medica szara