Materac lateksowy celebrities baby 140x70 sklep firmowy w krakowie - rabaty i gratisy sprawdź marki Hevea promocja 2019

Cena665.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Salon Hevea Kraków

Parametry

Producent:Hevea
Kategoria:Materace dziecięce
Wymiary 70 x 140 cm
Rodzaj lateksowy

Opis

Materac Lateksowy Celebrities Baby
wytworny materac dziecięcy w pełni z antyalergicznym wkładem wykonanym z perforowanego bloku lateksu o grubości 12 cm. Lateks zapewnia nadzwyczajne podparcie finezyjnego kręgosłupa dziecka a dzięki czemu, iż nie chłonie wilgoci stwarza środowisko w którym pleśnie grzyby i roztocza się nie rozwijają.
Grubo pikowany zdejmowany pokrowiec TENCEL wyprodukowany z unikatowej dzianiny użytkowanej przy luksusowych materacach dla dzieci nazywany również Lyocell stworzony jest z naturalnych włókien celulozowych, produkowanych w oparciu o technologie przyjazną dla środowiska. Miękkość, puszystość i finezyjność stawia tę dzianinę na czołowym miejscu w produkcji luksusowych i zdrowych tekstyliów.
świetnie przepuszczająca powietrze dzianina w połączeniu z kanalikami wentylacyjnymi zastosowanymi w lateksie to gwarancja oddychającego materaca, który odnajdzie szczególne użycie w profilaktyce i leczenie osób skłonnych do uczuleń alergii. Artykuł ten jest istotnie sugerowany przez lekarzy dermatologów, alergologów i pediatrów dla śladowych dzieci i niemowląt. Materac ma status Wyrobu Medycznego a także dokument "Bezpieczny dla dziecka". Tkanina Tencel certyfikat Eko Tex kanon 100 co potwierdza że nie gromadzi substancji destrukcyjnych dla człowieka.
Materac przystępny w pokrowcu Tencel Silky Feeling, w dwóch rozmiarach do wyboru: 120x60 i 140/70. Skład dzianiny – viscose Tencel 40%/poliester 60%.
Brak możliwości wykonania wymiarów nietypowych.