Hevea Materac piankowo - lateksowy baby max 140x70 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Hevea Materac piankowo - lateksowy baby max 140x70 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 267.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
MATERAC PIANKOWO - LATEKSOWY HEVEA BABY MAX 120x60 Sklep firmowy Hevea w Krakowie - RABATY i GRATISY sprawdź
267.00
Salon Hevea Kraków
MATERAC PIANKOWO - LATEKSOWY HEVEA BABY MAX 130x70 Sklep firmowy Hevea w Krakowie - RABATY i GRATISY sprawdź
302.00
Salon Hevea Kraków
MATERAC PIANKOWO - LATEKSOWY HEVEA BABY MAX 140x70 Sklep firmowy Hevea w Krakowie - RABATY I GRATISY sprawdź
302.00
Salon Hevea Kraków

Parametry

Producent:Hevea
Kategoria:Materace dziecięce
Wymiary 70 x 140 cm
Rodzaj lateksowy, piankowo-lateksowy

Opis

MATERAC PIANKOWO-LATEKSOWY HEVEA BABY MAX 140x70 Rytm snu ma ogromne znaczenie w poprawnym rozwoju każdego dziecka, począwszy od pierwszych dni życia po dalsze jego etapy. O jego słuszne warunki najlepiej zadba dobrze dopasowany materac uwydatniający się najwyższą jakością wykonania i progresywnymi technikami. W naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć materaca lateksowo-piankowego, który znamionuje się niezwykłą użytecznością. Jest produktem złożonym z dwóch różniących się od siebie użytecznych stron. Dzięki czemu materac lateksowo-piankowy może w prosty sposób „rosnąć wraz z dzieckiem, służąc mu poprzez bardzo długi czas. Strona piankowa przeznaczona jest dla dla noworodków do 8-9 miesiąca życia. Charakteryzuje się dużą sztywnością i twardością, dzięki czemu pozwala na poprawny rozwój kręgosłupa już od pierwszych dni życia. Druga strona użytkowa materaca nadzwyczajnie spełni oczekiwania dla dzieci o wadze do 40 kg. Zagwarantuje ona wyraźnie pokaźniejszą elastyczność, co wpływa na osiąganie najwyższego poziomu wygody.
Zdrowie i bezpieczeństwo dziecka to podstawa Materac lateksowo-piankowy to nadzwyczajny wybór, który wyszuka zastosowanie poprzez dużo lat. Zapewni zdrowie i bezpieczeństwo równocześnie w okresie narodzin, jak i na dalszych etapach życia każdego dziecka. Materac lateksowo-piankowy został wyekwipowany w innowacyjne technologie i innowacyjne rozwiązania, które odpowiadają jednocześnie za wytrzymałość produktu, jak i jego funkcjonalność i bezpieczeństwo. Dzięki interesującym rozwiązaniom prezentowany przez nas model gwarantuje nieszablonową wygodę. Najwyższej klasy kompozycja materaca Materac lateksowo-piankowy został wytworzony z progresywnych materiałów, które w połączeniu tworzą stanowczo progresywne i trwałe wnętrze. Prezentowany poprzez nas model zbudowany jest z pianki wysokoelastycznej o grubości 7 cm i płyty lateksu Blue Ocean o grubości 3 cm. Na dodatek płyta lateksu wzbogacona jest żelem silikonowym. Pianka lateksowa została wyekwipowana w wyjątkowo przydatne funkcje. Materac lateksowo-piankowy zmniejsza temperaturę na powierzchni, co usuwa kompletnie cykl powstawania potówek i stanowi profilaktykę SIDS. Jest to stanowczo użyteczne rozwiązanie, które przynosi ulgę nad wyraz w trakcie sezonu wiosenno-letniego. Ułatwione utrzymanie higieny Lateks, z którego tworzono materac Baby Max dokument Euro Latex. Ten model to zwykle wyrób medyczny klasy pierwszej, ­który zyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Ten model to zwykle wyrób medyczny klasy pierwszej, ­który zyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Jest więc w pełni bezpieczną i kompleksową propozycją, która zagwarantuje dziecku na zróżnicowanych etapach rozwoju najwyższy poziom komfortu, poprawny rozwój kręgosłupa oraz cechy zezwalające na pokaźniejszą swobodę. Materac lateksowo-piankowy eksponuje się również tym, iż jego materiały i powierzchnia są łatwe w utrzymaniu prawidłowej higieny. W prezentowanym poprzez nas modelu nie wykorzystano kleju, skutecznie można zadbać o utrzymanie odpowiedniej czystości i schludności. Dzięki czemu całkowicie eliminujemy cykl powstawania roztoczy i kurzu, co jest pozytywne nie tylko dla alergików, ale dla wszystkich dzieci. dane dopełniające:
  • Materac ma dwie strony użytkowe
  • Lateks z atestem Eco standard EuroLatex
  • tkanina pokrowca z atestem Eko-Tex standard 100 oraz certyfikatem Bezpieczny dla dziecka
  • Lateks z atestem Państwowego Zakładu Higieny
  • GWARANCJA: 2 lata
  • TWARDOŚĆ: H3/H2 (Strona piankowa – twarda przeznaczona dla noworodków do ok. 9 miesiąca życia, strona lateksowa – średnio-twarda przeznaczona dla dzieci od ok. 9 miesiąca życia)
  • WYSOKOŚĆ MATERACA: ok. 11 cm
  • Maksymalna waga dziecka do 40 kg
  • Wkład lateksowy zaleca się odwracać co kilka miesięcy

Do wyboru pokrowiec (kliknij detale):
Aegis Natural Care, Aloe Green Power lub Medica szara.
Pokrowce są zdejmowane ( mają suwak z 3 stron ), można je prać w temp do 60C.
Dzianiny z certyfikatem:
EKOTEX standard 100
BEZPIECZNY DLA DZIECKA