MATERAC PIANKOWY DUO ACTIVIA 120x60 Sklep firmowy Hevea w Krakowie - RABATY i GRATISY sprawdź promocja 2019

Cena233.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Salon Hevea Kraków

Parametry

Producent:Hevea
Kategoria:Materace dziecięce
Wymiary 60 x 120 cm
Rodzaj piankowy

Opis

Materac Piankowy Duo Activia
Materac Duo Activia to oryginalne połączenie pianek wysoko rozciągliwych o dwóch odmiennych twardościach/sztywnościach. Dzięki takiemu połączeniu ten artykuł świetnie pasuje dla dzieci w okresie niemowlęcym (strona twardsza) jak i po niemowlęcym (strona miększa).
powłoka twarda: optymalna na wczesny okres niemowlęcy, intensywnie wspomaga właściwy rozwój śladowego dziecka od pierwszych chwil po narodzinach, nie narażając równocześnie delikatnego jeszcze kręgosłupa maluszka na nieprawidłowe rozwijanie się. Twarda strona zalecana jest dla niemowląt do ukończenia 8-9 go miesiąca życia.
przeciętnie twarda: bardziej elastyczna strona materaca umożliwiająca coraz większemu i cięższemu dziecku korzystne ułożenie ciała podczas snu. Większa sprężystość i trwałość tej warstwy wspomaga dynamiczność ruchową dziecka, wywołując że materac daje komfort, wygodę i właściwe ułożenie ciała podczas snu, odpoczynku czy zabawy.
Pianka wysoko elastyczna wykorzystana do produkcji materaca Duo Activia zagwarantuje odpowiednią cyrkulacje powietrza, co jest niezmiernie ważne dla zdrowia niewiele znaczącego dziecka. Artykuł ten ma pozytywna opinie Instytutu Matki i Dziecka. Odcień pianki może się różnić od koloru pianki widocznej na zdjęciu, nie wpływa to zupełnie na jakość materaca.
Do wyboru pokrowiec (kliknij detale):
1. Aegis Natural Care
2. Medica
Waga materaca 2,5kg (120/60 cm)-3,5 kg (130/70, 140/70), 5 kg (160/70). Wysokość około 8-9 cm. Materac 160/70 stworzony z płyt o grubości 5 cm każda, kompletna wysokość materaca tym rozmiarze -11 cm. Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka.
UWAGI: materac dwustronny, strona twarda asygnowana dla niemowląt do 8-9 miesiąca, następnie materac należy obrócić stronami, strona przeciętnie twarda - powyżej 8-9 miesiąca. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu i przechowywania.
GWARANCJA: 2 lata
WAGA DZIECKA: do 30 kg
TWARDOŚĆ: H2 (średnio - twardy)/H3 (twardy)
WYSOKOŚĆ: 8-9 cm