MATERAC PIANKOWY DUO ACTIVIA 120x60 Sklep firmowy Hevea w Krakowie - RABATY i GRATISY sprawdź promocja 2019

Cena233.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Salon Hevea Kraków

Parametry

Producent:Hevea
Kategoria:Materace dziecięce
Wymiary 60 x 120 cm
Rodzaj piankowy

Opis

Materac Piankowy Duo Activia
Materac Duo Activia to niepowtarzalne połączenie pianek wysoko sprężystych o dwóch odmiennych twardościach/sztywnościach. Dzięki takiemu połączeniu ten towar idealnie nadaje się dla dzieci w okresie niemowlęcym (strona twardsza) jak i po niemowlęcym (strona miększa).
warstwa twarda: optymalna na wczesny okres niemowlęcy, dynamicznie wspomaga właściwy rozwój niedużego dziecka od pierwszych chwil po narodzinach, nie narażając równocześnie delikatnego jeszcze kręgosłupa maluszka na nieprawidłowe rozwijanie się. Twarda strona zalecana jest dla niemowląt do ukończenia 8-9 go miesiąca życia.
przeciętnie twarda: bardziej elastyczna strona materaca umożliwiająca coraz obszerniejszemu i cięższemu dziecku poprawne ułożenie ciała w trakcie snu. Obszerniejsza rozciągliwość i trwałość tej warstwy wspomaga intensywność ruchową dziecka, wywołując iż materac daje komfort, wygodę i właściwe ułożenie ciała w trakcie snu, odpoczynku czy zabawy.
Pianka wysoko sprężysta wykorzystana do produkcji materaca Duo Activia zapewnia odpowiednią cyrkulacje powietrza, co jest niezmiernie ważne dla zdrowia niewielkiego dziecka. Produkt ten posiada pozytywna opinie Instytutu Matki i Dziecka. Kolor pianki może się różnić od koloru pianki widocznej na zdjęciu, nie wpływa to zupełnie na jakość materaca.
Do wyboru pokrowiec (kliknij szczegóły):
1. Aegis Natural Care
2. Medica
Waga materaca 2,5kg (120/60 cm)-3,5 kg (130/70, 140/70), 5 kg (160/70). Wysokość około 8-9 cm. Materac 160/70 produkowany z płyt o grubości 5 cm każda, kompletna wysokość materaca tym wymiarze -11 cm. Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka.
UWAGI: materac dwustronny, strona twarda asygnowana dla niemowląt do 8-9 miesiąca, następnie materac należy obrócić stronami, strona przeciętnie twarda - powyżej 8-9 miesiąca. Możliwość wykonania wymiarów nietypowych. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu i przechowywania.
GWARANCJA: 2 lata
WAGA DZIECKA: do 30 kg
TWARDOŚĆ: H2 (średnio - twardy)/H3 (twardy)
WYSOKOŚĆ: 8-9 cm