Materac piankowy duo activia 130x70 + poduszka 45/45 gratis! sklep firmowy w krakowie - rabaty i gratisy sprawdź marki Hevea promocja 2019

Cena248.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Salon Hevea Kraków

Parametry

Producent:Hevea
Kategoria:Materace dziecięce
Wymiary 70 x 130 cm
Rodzaj piankowy

Opis

Materac Piankowy Duo Activia
Materac Duo Activia to niepowtarzalne połączenie pianek wysoko rozciągliwych o dwóch odmiennych twardościach/sztywnościach. Dzięki takiemu połączeniu ten artykuł wspaniale nadaje się dla dzieci w okresie niemowlęcym (strona twardsza) jak i po niemowlęcym (strona miększa).
warstwa twarda: stosowna na wczesny okres niemowlęcy, intensywnie wspomaga właściwy rozwój niewiele znaczącego dziecka od pierwszych chwil po narodzinach, nie narażając równocześnie subtelnego jeszcze kręgosłupa maluszka na nieprawidłowe rozwijanie się. Twarda strona zalecana jest dla niemowląt do ukończenia 8-9 go miesiąca życia.
średnio twarda: bardziej elastyczna strona materaca umożliwiająca coraz pokaźniejszemu i cięższemu dziecku dobre ułożenie ciała podczas snu. Obszerniejsza rozciągliwość i odporność tej warstwy wspomaga energiczność ruchową dziecka, powodując iż materac daje komfort, wygodę i właściwe ułożenie ciała w trakcie snu, odpoczynku czy zabawy.
Pianka wysoko rozciągliwa wykorzystana do produkcji materaca Duo Activia zagwarantuje odpowiednią cyrkulacje powietrza, co jest niezmiernie ważne dla zdrowia śladowego dziecka. Produkt ten ma pozytywna opinie Instytutu Matki i Dziecka. Kolor pianki może się różnić od koloru pianki widocznej na zdjęciu, nie wpływa to zupełnie na jakość materaca.
Do wyboru pokrowiec (kliknij szczegóły):
1. Aegis Natural Care
2. Medica
Waga materaca 2,5kg (120/60 cm)-3,5 kg (130/70, 140/70), 5 kg (160/70). Wysokość około 8-9 cm. Materac 160/70 wykonany z płyt o grubości 5 cm każda, pełna wysokość materaca tym rozmiarze -11 cm. Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka.
UWAGI: materac dwustronny, strona twarda asygnowana dla niemowląt do 8-9 miesiąca, następnie materac należy obrócić stronami, strona średnio twarda - powyżej 8-9 miesiąca. Możliwość wykonania wymiarów nietypowych. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu i przechowywania.
GWARANCJA: 2 lata
WAGA DZIECKA: do 30 kg
TWARDOŚĆ: H2 (średnio - twardy)/H3 (twardy)
WYSOKOŚĆ: 8-9 cm