Hilding flamenco - materac multipocket, sprężynowy, twardość - średni, rozmiar - 160x200, pokrowiec - velvet najlepsza cena, darmowa dostawa (5901595007939) promocja 2020

Cena2059.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Senna Materace

Parametry

Producent:Hilding
Kategoria:Materace
Wymiary 160 x 200 cm
Rodzaj kieszeniowy, sprężynowy

Opis

Konstrukcję materaca Flamenco oparliśmy na innowacyjnych sprężynach Multipocket. W porównaniu ze sprężynami kieszeniowymi wyróżniają się wyraźną cechą: dzięki mniejszej średnicy na każdy metr kwadratowy przypada ich więcej. Każda sprężynka pracuje osobno, co przekłada się na więcej punktów podparcia.

Zastosowaliśmy sprężyny o różnej twardości i w konsekwencji stworzyliśmy 7 różnych stref dających wsparcie poszczególnym partiom ciała.

w dodatku po jednej stronie materaca umieściliśmy profilowaną płytę lateksową, a po stronie przeciwnej piankę wysokoelastyczną. Niezależnie od Twojego wyboru obie strony podnoszą elastyczność i rozciągliwość. Struktura lateksu i pianki ułatwia swobodną cyrkulację powietrza, co powoduje, iż materac oddycha i odprowadza szybciej nadmiar wilgoci. Każda strona dostarcza nieco innych wrażeń, dzięki czemu łatwiej dostosować materac do indywidualnych potrzeb.

informacje techniczne

  • Wkład: 7-strefowa sprężyna Multipocket, po jednej stronie profilowana pianka lateksowa o wys. 4 cm, po drugiej stronie pianka HR o wys. 4 cm
  • Pokrowiec: Velvet albo Tencel
  • Wysokość:
    ok. 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet)
    ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)