Hilding pasodoble - materac kieszeniowy, sprężynowy, rozmiar - 160x200, pokrowiec - velvet wyprzedaż, wysyłka gratis promocja 2020

Cena1829.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Senna Materace

Parametry

Producent:Hilding
Kategoria:Materace
Wymiary 160 x 200 cm
Rodzaj kieszeniowy, sprężynowy

Opis

Materac Hilding Pasodoble to model, który polecamy osobom o obszerniejszej wadze albo preferującym nieco twardsze podłoże snu. Jego budowa zapewnia potężne wsparcie kręgosłupa i każdej partii ciała. Po jednej stronie wkładu umieściliśmy warstwę maty kokosowej, która wznosi twardość, zachowując równocześnie rozciągliwość i rozciągliwość. Po drugiej stronie zastosowaliśmy naturalne włókno z agawy – Sizal, które stabilizuje twardość materaca.

Obie warstwy znamionują się idealną przewiewnością, dzięki czemu wkład oddycha i zachowuje higienę. Bezpośrednio pod pokrowcem położyliśmy po obu stronach piankę Flexifoam gwarantującą dodatkową rozciągliwość i optymalną miękkość.

tkanina pokrowca stworzona z naturalnych włókien jest 30% bardziej wytrzymała w praniu od innych dzianin, a taśma 3D poprawia wentylację wkładu.

Materac Pasodoble uzyskał status produktu medycznego nadzwyczajnie sprawdzając się w profilaktyce wad postawy. Pasodoble to materac o właściwościach korekcyjnych.

gwarantuje konkretne wsparcie i stabilne podłoże snu niezależnie od ciężaru ciała.

informacje techniczne

  • Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, po jednej włókno kokosowe, po drugiej stronie włókno Sizal, obustronnie pianka Flexifoam o wys. 3 cm
  • Pokrowiec: Velvet albo Tencel
  • Wysokość:
    ok. 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet)
    ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)