HILDING ZORBA - materac kieszeniowy, sprężynowy, Rozmiar - 140x200, Pokrowiec - Medicott WYPRZEDAŻ, WYSYŁKA GRATIS promocja 2020

Cena929.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Senna Materace

Parametry

Producent:Hilding
Kategoria:Materace
Wymiary 140 x 200 cm
Rodzaj kieszeniowy, sprężynowy

Opis

Zorba to materac, w którym wykorzystaliśmy nieszablonowe właściwości 7-strefowej sprężyny kieszeniowej. Jej budowa gwarantuje znakomite dobranie do anatomicznej budowy Twojego ciała. Głowa, ramiona, biodra i nogi zyskują właściwe podparcie, dzięki temu niezależnie od pozycji czujesz się komfortowo.

Dodatkowa powłoka pianki lateksowej dopasowuje się łatwo do kształtu ciała, zagwarantuje nieszablonową sprężystość i sprężystość i właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Charakteryzuje się wysoką opornością na odkształcenia, dzięki temu zyskujesz gwarancję zdrowego i komfortowego snu poprzez cały okres stosowania materaca.

Antyalergiczny, pralny pokrowiec Medicott wytwarzany z impregnowanej tkaniny, hamując rozwój i gromadzenie się pleśni pomaga zachować genialną higienę.

dane technologiczne

  • Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, jednostronnie pianka Flexifoam o wys. 3 cm, jednostronnie profilowana pianka lateksowa o wys. 3,5 cm
  • Pokrowiec: Medicott
  • Wysokość: ok. 21 cm