Hilding zorba - materac kieszeniowy, sprężynowy, rozmiar - 80x200, pokrowiec - medicott wyprzedaż, wysyłka gratis promocja 2020

Cena639.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Senna Materace

Parametry

Producent:Hilding
Kategoria:Materace
Wymiary 80 x 200 cm
Rodzaj kieszeniowy, sprężynowy

Opis

Zorba to materac, w którym wykorzystaliśmy unikatowe cechy 7-strefowej sprężyny kieszeniowej. Jej budowa zagwarantuje doskonałe dopasowanie do anatomicznej budowy Twojego ciała. Głowa, ramiona, biodra i nogi zyskują właściwe podparcie, dzięki czemu niezależnie od pozycji czujesz się wygodnie.

Dodatkowa powłoka pianki lateksowej dopasowuje się prosto do kształtu ciała, zagwarantuje nieszablonową rozciągliwość i elastyczność oraz cechy antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Charakteryzuje się wysoką niepodatnością na odkształcenia, dzięki czemu zyskujesz gwarancję zdrowego i wygodnego snu przez cały okres użytkowania materaca.

Antyalergiczny, pralny pokrowiec Medicott wytwarzany z impregnowanej tkaniny, hamując rozwój i gromadzenie się pleśni pomaga zachować genialną higienę.

informacje techniczne

  • Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, jednostronnie pianka Flexifoam o wys. 3 cm, jednostronnie profilowana pianka lateksowa o wys. 3,5 cm
  • Pokrowiec: Medicott
  • Wysokość: ok. 21 cm