Tracer studio pro promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Tracer studio pro oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 159.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
TRACER Studio Pro TRAMIC46163
159.90
Neonet.pl
Tracer Studio Pro zestaw z mikrofonem
159.99
Empik
Studio Pro Mikrofon TRACER
159.99
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Tracer
Kategoria:Mikrofony do komputera

Opis

 TRACER STUDIO PRO MIKROFON pojemnośCIOWY BOGATY, PEŁEN komplet DLA YOUTUBERA kompletny zestaw - mikrofon wraz z akcesoriami - wszystko czego potrzebujesz do rozpoczęcia przygody z nagrywaniem. Konkretna jakość wykonania komponentów zestawu - metalowe ramie, metalowa pokrywa mikrofonu, genialny dla youtuberów i streamerów - zmontuj do blatu biurka i rozpocznij nadawanie, mikrofon pojemnościowy o charakterystyce kardioidalnej - zbiera z reguły z przodu, ogranicza dźwięki tła, kabel XLR - minijack w komplecie - bezproblemowo podłączysz do komputera, złącze XLR w mikrofonie daje kompatybilność z mikserami czy wzmacniaczem, Pop filtr na długiej, giętkiej szyjce - chroni mikrofon i równocześnie redukuje efekt podmuchu powietrza, Gąbka na mikrofon - działa podobnie jak popfiltr i wzmacnia jego efekt, długie i zrównoważone ramię - sprężynowy statyw biurkowy pozwoli bez problemu skonsolidować wysokość i kąt ułożenia mikrofonu, kosz antywibracyjny - niweluje drgania pochodzące z biurka i tym samym udoskonala jakość nagrań, pakiet zapakowany jest w jedno estetyczne pudełko - świetny pakiet na podarek, Wykorzystaj możliwości mistrzowskiego zestawu z mikrofonem objętościowym TRACER Studio Pro o charakterystyce kardioidalnej.

Mikrofon pojemnościowy z dużą membraną o charakterystyce kardioidalnej istotnie dobrze sprawdzi się przy tworzeniu nagrań na YouTube, Podcastów, rozmów Skype a także nagrań radiowych, konferencji, nagrań muzycznych, chat-ów oraz komunikacji w grach online.

Działa bez dopełniającego zasilania i sterowników. Jeśli jesteś doświadczonym profesjonalistą pracującym z dźwiękiem, to jeszcze odnajdziesz w tym pakiecie coś dla siebie. W pakiecie marka zapewnił wszystkie konieczne rzeczy, które potrzebujesz do nagrywania audio.

Oprócz mistrzowskiego mikrofonu wyszukasz: Popfiltr - jest jednym z potrzebników każdego twórcy, niezależnie od tego czy nagrywasz vloga, podcast czy wykorzystujesz mikrofon do śpiewu. To minimalne akcesorium sprawi, iż Twoje nagrania zabrzmią po prostu lepiej.

Zniwelujesz syczenie przy literze "S" czy głoskach takich jak "SZ", "CZ", a także eksplozje powietrza podczas wymawnia liter "P", "B". Dźwięki będą czystsze i milsze dla ucha.

ramię biurkowe, statyw - Bezpiecznie i zrównoważenie bez huśtania się. Kompozycja stalowa z podwójnym ramieniem. Maksymalna obciążalność 2,5 kg, długość ramion 40 cm. Wyekwipowany w gwint 6,25 mm (5/8").

Dzięki niemu zyskasz nie tylko więcej miejsca na biurku,przeważnie ograniczysz drgania mikrofonu. Bezpośrednio zyska na tym jakość Twoich nagrań - niezależnie od tego czy nagrywasz muzykę z instrumentów, śpiewasz, stwarzasz podcasty czy streamujesz lub vlogujesz - taki pakiet pozwoli Ci na stosowne ustawienie mikrofonu, co przełoży się na komfort i ergonomię Twojej pracy.

kosz antywibracyjny - został dopasowany do potrzeb studia nagraniowego. To n...