Trust Mikrofon Gamingowy GXT 244 BUZZ promocja 2021

Cena398.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Trust
Kategoria:Mikrofony do komputera

Opis

Jeśli szukasz mikrofonu, który rewelacyjnie nadaje się do streamingu gier i nagrywania w najwyższej jakości, zobacz mikrofon Trust GXT 244 Buzz Streaming Microphone. Charakteryzujący się nieprzeciętną jakością dźwięku, a równocześnie nieskomplikowany w obsłudze, mikrofon ten przenosi Twoje nagrania na wyższy poziom.

Ze wszystkich sprzętów potrzebnych do nagrywania, mikrofon ma największy wpływ. Ma za zadanie wychwycić głos i instrumenty w osiągalnie najwyższej jakości. Dlatego także mikrofon streamingowy Trust GXT 244 Buzz Streaming Microphone został zbudowany tak, aby zapewnić klarownie czyste i bogate nagrania o jakości przypominającej te ze studia.

Mikrofon Buzz został zaprojektowany specjalnie do nagrywania głosu. Kardioidalna charakterystyka nagrywania zapewnia wysoką jakość nagrań poprzez izolację głosu, minimalizując tym samym szumy tła. Nadzwyczajnie nadaje się do wyjątkowo czystego, skrupulatnego i ciepłego dźwięku podczas transmisji gry, lecz także do podcastów, vlogowania i nagrywania lektora lub instrumentów akustycznych....