cm001b studyjny mikrofon pojemnościowy xlr czarny marki Auna promocja 2021

Cena259.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Auna
Kategoria:Mikrofony

Opis

auna Pro CM001B Studio-Mikrofon to mistrzowski mikrofon pojemnościowy. Dzięki wysokiej czułości, niskiemu poziomowi szumów własnych i szerokiemu pasmu przenoszenia, mikrofon ten dedykowany jest do obsługi występów scenicznych i do realizacji nagrań instrumentalnych i wokalnych.

Mikrofon auna Pro Profi odszuka ponadto użycie jako medium do tworzenia własnych podcastów i własnych produkcji radiowych. Wyjątkowo obfita, 32 mm kapsuła-nerka, której membrany produkowane są ze złota, zapewnia idealne warunki do produkcji studyjnych, nagrań domowych oraz nagrań live.

dodatkowo mikrofon studyjny auna Pro ma zintegrowany filtr Low Cut, który w razie zapotrzebowania można aktywować, korzystając z ukrytego w obudowie przełącznika. Mikrofon wymaga zasilania phantom 48V. Mikrofon wraz z siatką-pająkiem można ustawić na statywie z gwintem 5/3"- 5/8" - dzięki dołączonemu adapterowi.

potężny, ciężki korpus mikrofonu studyjnego auna Pro CM001S, tworzony z mosiądzu, jest nie tylko niezwykle niepodatny na wstrząsy i zadrapania. Utrzymany w czarnej kolorystyce zachowuje dodatkowo ponadczasowy styl.

w trakcie transportu szlachetnie wyprodukowany mikrofon spoczywa w futerale, chroniącym go przed uszkodzeniami.Proszę zauważyć, iż mikrofon nie jest zaopatrzony w interfejs USB. Do bezpośredniego podłączenia do komputera, zalecamy numery pozycji 10006514, 10006515, 10011703 i 10011711.