Auna cm600 studyjny mikrofon pojemnościowy usb brązowy promocja 2021

Cena389.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Auna
Kategoria:Mikrofony

Opis

Auna CM600 to idealnie dopracowany mikrofon pojemnościowy, który spełnia wymogi urządzeń cyfrowych. Dzięki czemu mikrofon za pomocą kabla i w trybie Plug&Play komunikuje się z komputerami stacjonarnymi i notebookami.

Mikrofon Auna został zaprojektowany z myślą o śpiewie i wokalu. Sample Rate 16 bit/48kHz i zbilansowana charakterystyka pojemnościowa najlepszą jakość dźwięku podczas nagrywania wokalu. Poprzez co oferuje genialny materiał do zamieszczenia w piosence, podcaście czy audycjach radiowych.

Auna CM600 jest dostarczany wraz z uchwytem rodzaju pająk. Nylonowa warstwa uchwytu niweluje rezonans i zakłócenia, które mogą powstać na obudowie mikrofonu. 5/8" gwint umożliwia montaż uchwytu na statywie mikrofonowym.

Adapter gwinta 3/8" na 5/8" gwarantuje pewne umiejscowienie urządzenia na statywie. Wytrzymała metalowa obudowa i stalowa siatka w brązowym kolorze skrywają 22mm kapsułę mikrofonu. Oba wydajnie bronią główny element i zezwalają na bezpieczny transport i zastosowanie mikrofonu w różnych miejscach, np.

autobusie czy w trakcie spontanicznych sesji nagraniowych w hotelu.