Auna mic-900bl usb mikrofon pojemnościowyniebieski charakterystyka kardioidalna studyjny (4260414898624) promocja 2021

Cena299.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Auna
Kategoria:Mikrofony

Opis

auna Pro MIC-90BL jest mikrofonem objętościowym dedykowanym do zastosowań cyfrowych. Kablem USB można podłączyć go do komputera PC albo laptopa i jest on od razu - dzięki technice Plug&Play - gotowy do pracy.Mikrofon auna Pro MIC-900BL - zoptymalizowany pod kątem nagrywania śpiewu i mowy - o częstotliwości próbkowania 16 bit / 48 kHz i zrównoważonej charakterystyce kardioidalnej zezwala na nagrywanie partii wokalnych w najwyższej jakości, stwarzając tym samym rewelacyjny materiał wyjściowy do masteringu dźwięku w wytwarzaniu utworów, podcastów lub prezentacji dla własnego streamingu radiowego.dołączony uchwyt/pająk mikrofonowy służy do zamocowania mikrofonu auna Pro MIC-900BL.

Nylonowa powłoka redukuje rezonansowe drgania akustyczne i zakłócenia powstające na obudowie. Gwint wielkości 5/8 cala pozwala na zamontowanie uchwytu/pająka mikrofonowego na standardowym statywie mikrofonowym.

Adapter 3/8 "- 5/8" gwarantuje możliwość użycia w sytuacji gwintów o innej wielkości.Wytrzymały korpus w kolorze niebieskim i kosz stalowy chroniący 16-milimetrową wkładkę mikrofonu z elektretu zapewniają wyjątkowo długą żywotność i wytrzymałość, dzięki czemu mikrofon można bezproblemowo zastosować na przykład do sesji nagraniowych w autobusie lub w hotelu, a nie tylko w studiu nagraniowym.