Auna MIC-920 USB, zestaw mikrofonowy V3, mikrofon pojemnościowy, ramię obrotowe, torba ochronna (4060656386336) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Auna MIC-920 USB, zestaw mikrofonowy V3, mikrofon pojemnościowy, ramię obrotowe, torba ochronna (4060656386336) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 569.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Auna MIC-920 USB, zestaw mikrofonowy V3, mikrofon pojemnościowy, ramię obrotowe, torba ochronna
569.99
electronic-star
Auna MIC-920 USB, zestaw mikrofonowy V3, mikrofon pojemnościowy, ramię obrotowe, torba ochronna
569.99
electronic-star

Parametry

Producent:Auna
Kategoria:Mikrofony

Opis

prędki i prosty sposób nagrywania w domowym studio: zestaw do domowego studia nagrań auna MIC-920 USB V3 zawiera mikrofon pojemnościowy auna MIC 920 i adekwatny stołowy statyw obrotowy do mikrofonu. Mikrofon pojemnościowy auna MIC-920 to wysokiej jakości sprzęt cyfrowy. Przy pomocy kabla USB można go prosto podłączyć do laptopów czy PC-ów, a dzięki zaimplementowanej technologii Plug & play jest gotowy do zastosowania w ciągu kilku sekund. Mikrofon jest zoptymalizowany pod kątem nagłaśniania mowy i śpiewu; pomagają w tym zwłaszcza 16 bitowa / 48 Hz częstotliwość próbkowania i kardioidalna charakterystyka kierunkowości. Przy jego pomocy uzyskuje się świetnej jakości dźwięk, który można dalej obrabiać podczas produkcji utworu, lub dostosować go do streamingu radiowego. Załączony pająk mikrofonowy utrzymuje mikrofon auna MIC-920. Nylonowe pokrycie zniża drgania rezonansowe dźwięku i hałasy w obudowie. Pająk można prosto zamontować na typowym statywie mikrofonowym za pośrednictwem gwintu 5/8" i adapteru 3/8". Gwarancję unikatowej trwałości, nawet w sytuacji częstego transportu zapewnia konkretna pokrywa z metalu i zrównoważony, metalowy koszyk. Ten ostatni wyjątkowo efektywnie chroni 16 mm, elektretową kapsułę mikrofonu. Zestaw mieści praktyczne ramię obrotowe mikrofonu do mocowania na blacie. Przystępny w obsłudze statyw mikrofonowy umożliwia prędkie korzystanie z mikrofonu. Składany kilkoma ruchami stojak zmieści się w każdej torbie; można go ustawiać w różnych miejscach. Montaż stojaka jest prosty - wystarczy przytwierdzić go do krawędzi stołu lub półki za pomocą śruby szybkomocującej. Twój mikrofon jest w najlepszych rękach dzięki obrotowej podstawie mikrofonowej. A teraz zapowiedź: „Cisza! Trwa nagranie!" - i już możesz nagrywać swój nowy podcast. Nigdy jeszcze nie było tak z łatwością stać się częścią współczesnego świata showbiznesu! Z zestawem mikrofonowym auna MIC-920 USB V3 poczujesz sie jak profesjonalista!