Mikrofon przewodowy KRUX PRANA czarny promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Mikrofon przewodowy KRUX PRANA czarny oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 28.89 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Krux Prana Jack KRX0005 Przewodowy Dynamiczny Czarny
28.89
RTV EURO AGD
-7%
Krux Prana Jack KRX0005 Przewodowy Dynamiczny Czarny
28.89
OleOle!
Krux Mikrofon - Prana
31.00
Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:KRUX
Kategoria:Mikrofony

Opis

Mikrofon KRUX Prana KRX0005 (kolor czarny)
Kraux Prana Usb

dzięki temu, że jest to mikrofon stojący, oddzielony od twojego headsetu, możesz go umieścić i przesuwać jak tylko chcesz, albo na tyle na ile pozwoli 150-centymetrowy przewód. Na pole raczej z nim nie wyjdziesz, więc nie ma obaw, iż zniknie z zasięgu twojej ręki podczas posiedzenia przed piecem. Możesz używać go do grania, umieszczając go bliżej otworu gębowego i optymalnie wyginając jego ramię. Jeżeli Ci potrzeba zmienić pozycje, bądź chcesz żeby twoi współtowarzysze jeszcze mogli bez problemu porozumiewać się z osobami po drugiej stronie kabla, dodatkowo z tym nie będzie problemu, dasz radę ustawić go optymalnie do sytuacji. Dzięki dookólnej kierunkowości mikrofonu KRUX Prana USB, twój głos i wszystkich twoich znajomych zostanie znakomicie zarejestrowany, przetworzony do postaci 0111100001000100 i wysłany do odbiorcy poprzez złącze USB, a następnie przez globalną sieć, prosto do ich sprzętów odbiorczych.

Podświetlenie

Posiadasz sprzęt z podświetleniem RGB albo z innymi barwnymi dodatkami? Tak? W takim wypadku KRUX Prana USB znakomicie wkomponuje się pomiędzy twoje pozostałe sprzęty, równocześnie wwiercając się w twój gust. Dzięki podświetleniu będzie lśnić niczym gwiazdka na niebie, a w razie zapotrzebowania, będzie czyhać na dźwięk niczym skorpion polujący na pustyni na swoją ofiarę. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk znajdujący się na jego tułowiu, by wywołać atak, który zakończy się nagraniem dźwięku. Te porównania to nie jedyna rzecz, która upodobania nasz mikrofon do skorpiona, to ponadto wygląd. Pałąk mikrofonu został wkomponowany w odwłok tego pajęczaka, co tylko dodaje mu drapieżnego wyglądu, nie krępując równocześnie jego ruchów.

Częstotliwość mikrofonu 20 - 20000 Hz

Model Mikrofon komputerowy

technologia łączności Przewodowa


Interfejs urządzenia USB


Podświetlenie LED Tak