Mikrofon przewodowy KRUX PRANA USB czarny promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Mikrofon przewodowy KRUX PRANA USB czarny oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 54.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Krux Prana USB KRX0006 Przewodowy Dynamiczny Czarny
54.99
RTV EURO AGD
Krux Prana USB KRX0006 Przewodowy Dynamiczny Czarny
54.99
OleOle!

Parametry

Producent:KRUX
Kategoria:Mikrofony

Opis

Mikrofon biurkowy KRUX Prana USB, czeka na ciebie.
Biegniesz do domu, jesteś już prawie spóźniony na ważny mecz rankingowy. Kumple czekają, wrogowie także. Dobiegasz do stanowiska, podpinasz swój headset i zaczynasz! Rozpoczynasz dyskusje ze swoją drużyną, ale wszyscy Cię ignorują. Okazuje się, że wczoraj przed wyjściem na miasto odłączyłeś mikrofon i odłożyłeś go gdzieś dalej Nie masz szans na podłączenie go w wirze walki. Twoja drużyna przegrywa poprzez problemy z komunikacją głosową. Można było tego uniknąć! Dzięki naszemu mikrofonowi KRUX Prana USB.

W czym Prana jest lepsza aniżeli mój obecny mikrofon w headsecie?

Odpowiedź jest banalna! dzięki temu, iż jest to mikrofon stojący, oddzielony od twojego headsetu, możesz go umieścić i przesuwać jak tylko chcesz, albo na tyle na ile pozwoli 150-centymetrowy kabel. Na pole raczej z nim nie wyjdziesz, więc nie ma obaw, iż zniknie z zasięgu twojej ręki podczas posiedzenia przed piecem. Możesz używać go do grania, umieszczając go bliżej otworu gębowego i odpowiednio wyginając jego ramię. Jeżeli Ci potrzeba zmienić pozycje, bądź chcesz by twoi współtowarzysze na dodatek mogli bezproblemowo porozumiewać się z osobami po drugiej stronie kabla, w dodatku z tym nie będzie problemu, dasz radę ustawić go odpowiednio do sytuacji. Dzięki dookólnej kierunkowości mikrofonu KRUX Prana USB, twój głos oraz wszelkich twoich znajomych zostanie nadzwyczajnie zarejestrowany, przetworzony do postaci 0111100001000100 i wysłany do odbiorcy przez złącze USB, a następnie przez globalną sieć, prosto do ich maszyn odbiorczych.

Moje stanowisko jest dość kolorowe, nie lubię nudy. Możecie powiedzieć mi coś więcej o wyglądzie? Ależ oczywiście! Posiadasz sprzęt z podświetleniem RGB albo z innymi kolorowymi dodatkami? Tak? W takim wypadku KRUX Prana USB wspaniale wkomponuje się między twoje pozostałe sprzęty, jednocześnie wwiercając się w twój gust. Dzięki podświetleniu będzie lśnić niczym gwiazdka na niebie, a w razie potrzeby, będzie czyhać na dźwięk niczym skorpion polujący na pustyni na swoją ofiarę. Starczy nacisnąć jeden przycisk znajdujący się na jego tułowiu, aby wywołać atak, który zakończy się nagraniem dźwięku. Te porównania to nie jedyna rzecz, która upodobania nasz mikrofon do skorpiona, to ponadto wygląd. Pałąk mikrofonu został wkomponowany w odwłok tego pajęczaka, co tylko dodaje mu drapieżnego wyglądu, nie krępując jednocześnie jego ruchów.