Tracer Mikrofon studio pro promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Tracer Mikrofon studio pro oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.47 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Mikrofon TRACER Studio Pro
149.47
Media Expert
Tracer Studio Pro
149.49
OleOle!
Tracer Studio Pro
149.49
RTV EURO AGD
Mikrofon TRACER Studio Pro
149.49
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:TRACER
Kategoria:Mikrofony

Opis

 TRACER STUDIO PRO MIKROFON pojemnośCIOWY BOGATY, PEŁEN zestaw DLA YOUTUBERA kompletny komplet - mikrofon wraz z akcesoriami - wszystko czego potrzebujesz do rozpoczęcia przygody z nagrywaniem. Mocna jakość wykonania komponentów zestawu - metalowe ramie, metalowa pokrywa mikrofonu, rewelacyjny dla youtuberów i streamerów - zmontuj do blatu biurka i rozpocznij nadawanie, mikrofon pojemnościowy o charakterystyce kardioidalnej - zbiera najczęściej z przodu, ogranicza dźwięki tła, kabel XLR - minijack w zestawie - bezproblemowo podłączysz do komputera, złącze XLR w mikrofonie daje kompatybilność z mikserami czy wzmacniaczem, Pop filtr na długiej, giętkiej szyjce - chroni mikrofon i jednocześnie redukuje efekt podmuchu powietrza, Gąbka na mikrofon - działa podobnie jak popfiltr i wzmacnia jego efekt, długie i jednostajne ramię - sprężynowy statyw biurkowy pozwoli bez problemu zbratać wysokość i kąt ułożenia mikrofonu, kosz antywibracyjny - niweluje drgania pochodzące z biurka i tym samym udoskonala jakość nagrań, zestaw zapakowany jest w jedno estetyczne pudełko - genialny zestaw na upominek, Wykorzystaj możliwości fachowego zestawu z mikrofonem objętościowym TRACER Studio Pro o charakterystyce kardioidalnej.

Mikrofon pojemnościowy z dużą membraną o charakterystyce kardioidalnej nad wyraz dobrze stanie na wysokości zadania przy tworzeniu nagrań na YouTube, Podcastów, rozmów Skype a także nagrań radiowych, konferencji, nagrań muzycznych, chat-ów i komunikacji w grach online.

Działa bez dodatkowego zasilania i sterowników. Jeśli jesteś doświadczonym profesjonalistą pracującym z dźwiękiem, to dodatkowo wyszukasz w tym zestawie coś dla siebie. W pakiecie firma zapewnił wszystkie niezbędne rzeczy, które potrzebujesz do nagrywania audio.

Oprócz mistrzowskiego mikrofonu odnajdziesz: Popfiltr - jest jednym z niezbędników każdego twórcy, niezależnie od tego czy nagrywasz vloga, podcast czy wykorzystujesz mikrofon do śpiewu. To śladowe akcesorium sprawi, iż Twoje nagrania zabrzmią po prostu lepiej.

Zniwelujesz syczenie przy literze "S" czy głoskach takich jak "SZ", "CZ", a także eksplozje powietrza w trakcie wymawnia liter "P", "B". Dźwięki będą czystsze i milsze dla ucha.

ramię biurkowe, statyw - Bezpiecznie i jednostajnie bez huśtania się. Konstrukcja stalowa z podwójnym ramieniem. Maksymalna obciążalność 2,5 kg, długość ramion 40 cm. Wyposażony w gwint 6,25 mm (5/8").

Dzięki niemu zyskasz nie tylko więcej miejsca na biurku,przeważnie ograniczysz drgania mikrofonu. Bezpośrednio zyska na tym jakość Twoich nagrań - niezależnie od tego czy nagrywasz muzykę z instrumentów, śpiewasz, kreujesz podcasty czy streamujesz lub vlogujesz - taki pakiet pozwoli Ci na stosowne ustawienie mikrofonu, co przełoży się na komfort i ergonomię Twojej pracy.

kosz antywibracyjny - został dopasowany do potrzeb studia nagraniowego. To n...