Mikrofon Tracer Studio, AVTRMIBM0110 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Mikrofon Tracer Studio, AVTRMIBM0110 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 31.22 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Mikrofon TRACER Studio 43948
31.22
Avans.pl
-13%
Mikrofon TRACER Studio 43948
31.22
Media Expert
-13%
Mikrofon TRACER Studio 43948
31.22
ELECTRO.pl
Mikrofon TRACER Studio
32.72
Empik
Tracer Studio Przewodowy Dynamiczny Czarny
34.99
OleOle!
Tracer Mikrofon Studio
36.00
Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Tracer
Kategoria:Mikrofony

Opis

Mikrofon wielokierunkowy Tracer Studio

Szukasz wydajnego mikrofonu o niewielkich rozmiarach? Ten znikomy mikrofon stylizowany na urządzenie sceniczne wspaniała jakość dźwięku i mocna kompozycja to główne zalety mikrofonu Tracer Studio. Minimalistyczny design, wspaniały dźwięk i wysoka redukcja szumów. Ten konwencjonalny mikrofon wielokierunkowy nadzwyczajnie sprawdzi się w trakcie tworzenia amatorskich nagrań na YouTube, konferencji Skype czy rozrywki w postaci karaoke - można wyjąć go ze statywu. Nie musisz martwić się nieprzystępną instalacją sterowników i konfiguracją sprzętu - artykuł po podłączeniu jest gotowy do użycia!

-bezkompromisowy, konwencjonalny design.
-Mikrofon wielokierunkowy.
-Czułość mikrofonu: 58 dB +/- 3 dB.
-Pasmo przenoszenia: 30 - 16000 Hz.
-Redukcja szumów.
-konkretna metalowa konstrukcja.
-wbudowany wyłącznik.
-kabel o długości 1,8 m.

niepokaźne wymiary
Stylizowany na urządzenie sceniczne minimalny mikrofon Tracer Studio zrobi wrażenie na każdym użytkowniku. Urządzenie umieszczone jest na wytrzymałym, jednostajnym statywie, dzięki temu używanie podczas długich konferencji Skype będzie komfortowe i komfortowe.

Mikrofon wielokierunkowy
Mikrofon wielokierunkowy Tracer Studio zbiera dźwięki zewsząd, dzięki temu wynajdzie swoje użycie w sytuacji, gdy chcemy jednocześnie nagrać grupę osób, np. Śpiewający zespół.

Redukcja szumów z otoczenia
Znaczącą zaletą urządzenia Tracer Studo jest funkcja redukcji szumów - eliminuje ona niechciane odgłosy z otoczenia, co gwarantuje Ci czyste nagranie docelowego dźwięku.