Rode ntr - mikrofon wstęgowy promocja 2019

Cena2951.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie muzyczny.pl

Parametry

Producent:RODE
Kategoria:Mikrofony

Opis

NTR to aktywny mikrofon wstęgowy, który jest w stanie bezprecedensowo odtworzyć szczegółowość i skrupulatność wysokich częstotliwości co zezwala na nagrywanie źródeł dźwięku, które głównie wymagają przetwornika o obszerniejszej czułości.

Już od pierwszego spojrzenia na NTR masz świadomość, iż jest nad wyraz wyjątkowy - misterne połączenie sztuki i nauki. RØDE NTR został zaprojektowany do pracy w najkorzystniejszych studiach nagraniowych i salach koncertowych świata, jak również w domowych studiach.

Każdy komponent NTR, od transformatora do samej wstęgi został zaprojektowany w głównej siedzibie RØDE w Sydney, w Australii. Wszystko to miało na celu stworzenie najlepszego mikrofonu wstęgowego na rynku.

NTR jest w stanie rewolucyjnie odtworzyć szczegółowość i staranność wysokich częstotliwości, rozwiązując problem, stanowiący podstawę powszechnej krytyki innych mikrofonów wstęgowych, i otwierając tym samym nowe możliwości ich zastosowań.

Pozwala to na nagrywanie źródeł dźwięku, które z zasady wymagają przetwornika o pokaźniejszej czułości. Cechy szczególne: Wysokoczuła wstęga o grubości 1,8 mikrona Wewnętrzny system przeciwwstrząsowy Trwałe, czarne, matowe wykończenie Śruba zabezpieczająca wstęgę na czas transportu Specjalnie zaprojektowany i wytworzony transformator Zaprojektowany i produkowany w Australii W komplecie: NTR - Aktywny mikrofon wstęgowy RM2 - Uchwyt niesprężysty do mikrofonu Osłona przeciwkurzowa mikrofonu dane techniczne Zasada działania - Przetwarzanie szybkości Aktywna elektronika - Transformator podciągający napięcie, stopień przedwzmacniacza Charakterystyka kierunkowości - ósemkowa Orientacja względem osi - Boczna Pasmo przenoszenia - 20 Hz - 20 kHz Impedancja wyjściowa - 200Ω Maksymalny poziom SPL - 130 dB SPL (dla 1 kHz, 1% THD przy obciążeniu 1 KΩ) Czułość - -30,5 dB, 1V/Pa (21,00 mV przy 94 dB SPL) +/- 2 dB przy 1kHz Równoważny poziom szumów - 15dB-A Opcje zasilania - Phantom +48 V Waga - 1047 g rozmiary - 216 mm (Wys.) x 65 mm (Szer.) x 65 mm (Gł.) Wyjście - XLR