Shure SM 58 LCE mikrofon dynamiczny, SM 58LC promocja 2021

Cena425.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie muzyczny.pl

Parametry

Producent:Shure
Kategoria:Mikrofony

Opis

To mikrofon, który w obecnej chwili wciąż stawiany jest na czołowym miejscu poprzez wykonawców jako mikrofon stanowiący światowy standard i prawdziwą legendę. SM58 typowe brzmienie w zakresie przeciętnych częstotliwości.Legendarny model SM58 jest branżowym standardem.

To wyjątkowo wszechstronny dynamiczny mikrofon wokalowy o charakterystyce kardioidalnej, którego brzmienie pozostało ukształtowane w celu uzyskania czystej i ciepłej reprodukcji wokalu. SM58 jest cały czas podstawowym wyborem dla aplikacji wokalnych na całym świecie.

cechy:Charakterystyka częstotliwościowa dobrana pod kątem wokalu, z rozjaśnionym środkowym pasmem oraz podciętymi basamiJednolita kardioidalna charakterystyka częstotliwościowa produktywnie izoluje główne źródło dźwięku i minimalizuje szumy otoczeniaPneumatyczny system antywstrząsowy ograniczający zakłócenia wynikające z operowania mikrofonemWbudowana sferyczna owiewka i filtr pop o sporej efektywnościDołączony wytrzymały adapter statywu z możliwością obrotu o 180 stopniLegendarna jakość, solidność i użyteczność artykułów ShureWkładka dynamiczna o charakterystyce kardioidalnej (jednokierunkowej)Charakterystyka częstotliwościowa: 50 do 15000 HzSpecyfikacja:wariant przetwornika: aktywneWykres kierunkowości: KardioidalnaPasmo przenoszenia: 50 Hz - 15 kHzCzułość (1 kHz): -54,5 dBV/Pa / 1,88 mV/PaWaga: 298 g...