mikrofon screamer marki Tracer promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem mikrofon screamer marki Tracer oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 39.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Tracer Screamer
39.99
OleOle!
Tracer Screamer
44.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Tracer
Kategoria:Mikrofony

Opis

Na usługę HPE Foundation Care składają się kompleksowe usługi dla sprzętu i oprogramowania wspomagające rozszerzanie dostępności infrastruktury IT. Specjaliści technologiczni Hewlett Packard Enterprise współpracują z zespołem IT klienta, pomagając przy rozwiązywaniu problemów ze sprzętem i oprogramowaniem HPE i wybranymi produktami innych dostawców.W odniesieniu do sprzętu usługa HPE Foundation Care obejmuje zdalne wsparcie i diagnozowanie problemów, a jeśli będzie to niezbędne do rozwiązania problemu - również naprawę sprzętu na miejscu u klienta.

w sytuacji kwalifikujących się produktów sprzętowych HPE usługa ta może także obejmować podstawowe wsparcie dla oprogramowania i współpracę przy zarządzaniu zgłoszeniami dla wybranego oprogramowania producentów innych niż HPE.Usługa HPE Foundation Care obejmuje w dodatku dostęp elektroniczny do powiązanych informacji o produktach i wsparciu, co pozwala na całemu personelowi IT klienta komfortowe znajdowanie kluczowych informacji dostępnych na zasadach komercyjnych.

w sytuacji produktów innych dostawców dostęp jest zależny od udostępnienia informacji poprzez producenta. Klient ma do wyboru kilka poziomów wsparcia interwencyjnego, z których można wybrać usługę odpowiadającą potrzebom biznesowym i operacyjnym.