Tracer Premium Pro USB promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Tracer Premium Pro USB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 169.14 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Tracer Premium Pro USB
169.14
OleOle!
Tracer Premium Pro USB
169.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Tracer
Kategoria:Mikrofony

Opis

W dobie internetowego streamingu, zyskujących na znaczeniu videokonferencji i wielogodzinnych turniejów gier komputerowych, dobrze dopasowany mikrofon stanowi konieczny wygodnej komunikacji. Czasy korzystania z mikrofonów wbudowanych w kamerę minęły bezpowrotnie - z zestawem Tracer Premium Pro USB poczujesz się jak fachowy podcaster, a Twój głos będzie transmitowany wyraźnie i z krystaliczną czystością.

 • Mikrofon pojemnościowy, kardioidalny
 • pokaźna membrana
 • Czułość mikrofonu: 45dB+/- 2 dB
 • Redukcja szumów
 • Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz
 • Plug&Play
 • Kosz antywibracyjny w pakiecie
 • Statyw z gwintem 6,25 mm (5/8")
 • Uchwyt koszowy o średnicy 2,8 cm (1,1")
 • Port USB
 • Filtr POP i nakładka piankowa.

Wysoka jakość dźwięku

Gwiazdą zestawu Tracer Premium Pro jest z pewnością, fachowy mikrofon objętościowy o kardioidalnej charakterystyce kierunkowości. Dzięki temu może się pochwalić widocznie obszerniejszą czułością niżeli modele dynamiczne, szerokim pasmem przenoszenia, małymi zniekształceniami i niskim poziomem szumów własnych. Mikrofon zbiera i przetwarza dźwięk w możliwie najczystszy i najszczególniej naturalny sposób, dlategowspaniale spełni oczekiwania w fachowych oraz amatorskich nagraniach studyjnych, i przy streamowaniu na YouTube.

Redukcja szumów z otoczenia

Charakterystyka kardioidalna powoduje, iż mikrofon ma znaczny obszar odbioru dźwięku w osi i maksymalne tłumienie poza nią. Zapewnia to ograniczenie dźwięków z otoczenia o ok. 2/3 w porównaniu do jego odpowiedników wszechkierunkowych. Dzięki czemu mikrofon Tracer będzie rewelacyjnym wyborem przy nagrywaniu podcastów - możesz być pewny, iż słuchacze usłyszą tylko Twój głos i treści, które chcesz przekazać, bez dodatkowych zakłóceń. Dużą zaletą urządzenia jest funkcja redukcji szumów - usuwa ona niepożądane odgłosy z otoczenia, co zapewnia Ci czyste nagranie docelowego dźwięku. Dodatkową ochronę jakości zapewniają, dołączone do zestawu, nakładka piankowa i POP filtr.

Wygoda nagrywania

Mikrofon Tracer Premium Pro wyekwipowany jest w złącze USB, co sprawia, iż jest wyjątkowo uniwersalny i wygodny w użyciu - nie potrzebuje zewnętrznego interfejsu. Wystarczy podłączyć go do dowolnego urządzenia z portem USB i gotowe! dzięki czemu urządzenie rewelacyjnie nadaje się także do przenośnego nagrywania - będzie współpracować z Twoim smartfonem. Dzięki funkcji Plug&Play mikrofon nie potrzebuje konfiguracji - jest gotowy do działania od razu po podłączeniu.

komfortowy statyw w zestawie

dołączony do zestawu stalowy, regulowany statyw, sprawia, że korzystanie z mikrofonu jest zrównoważone i bezpieczne. Możliwość pochylenia (120 st.), obrotu (360 st.) i ruchu w poziomie pozwalają ustawić mikrofon w pozycji najmocniej dogodnej dla mówcy. Statyw również do mikrofonów Blue Yeti i Blue Snowball. Uchwyt koszowy o średnicy 2,8 cm nadaje się do większości mikrofonów przystępnych na rynku - dzięki temu możesz użyć statyw jeszcze do już posiadanego sprzętu.

Kompatybilny plug&play z systemami Windows