Levenhuk Mikroskop rainbow 2l plus limonkowy promocja 2020

Cena319.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:LEVENHUK
Kategoria:Mikroskopy

Opis

Dla osób chcących lepiej poznać otaczający nas świat. Nudne lekcje biologii zmienią się w ekscytującą przygodę – dzięki mikroskopowi Levenhuk Rainbow 2L PLUS Lime\Limonka dzieci będą mogły zobaczyć cuda mikrokosmosu na własne oczy!

Wysokiej jakości układ optyczny sprawia, że jest to nadzwyczajny wybór dla studenta biologii albo nawet technika laboratoryjnego. Idealny układ optyczny Układ optyczny wytwarzany jest ze specjalnego szkła optycznego – jest wysoce klarowne i nie zniekształca obrazu.

Soczewki pokryte są wielowarstwową warstwą, która rozszerza przepuszczalność światła, dzięki czemu obraz jest jaśniejszy i bardziej szczegółowy. Mikroskop posiada trzy soczewki obiektywowe: 4x, 10x i 40x.

najszczególniejsza z soczewek zaopatrzona jest w mechanizm sprężynowy, który broni układ optyczny przed uszkodzeniem. Jeśli użytkownik zbytnio obniży obiektyw, zostanie on cofnięty, by nie uszkodzić preparatu i soczewki.

Obserwacja zarówno transparentnych, jak i nieprzezroczystych obiektów Dzięki dwóm źródłom światła mikroskop może być wykorzystywany zarówno do obserwowania klarownych, jak i nieprzezroczystych obiektów.

Dolne oświetlenie wykorzystywane jest w trakcie badania cieczy zawierających mikroorganizmy, cienkich wycinków roślin i innych transparentnych próbek. Górne oświetlenie zezwala na obserwowanie nieprzezroczystych obiektów – papieru, dzianiny, metalu itp.

Aby zbadać półprzezroczysty obiekt, należy użyć górnego i dolnego oświetlenia jednocześnie. Regulacja jasności pozwala wybrać optymalny poziom oświetlenia dla każdej próbki. Użycie Wytrzymały metalowy korpus mikroskopu pozwala na częste korzystanie z przyrządu.

Monokularowa głowica nachylona pod kątem 45° zezwala na wygodne prowadzenie obserwacji. Głowicę można obrócić w zakresie 360° wokół jej osi, co jest szczególnie przydatne w sytuacji, gdy z mikroskopu korzysta jednocześnie kilka osób.

Mikroskop może być zasilany za pomocą przewodu lub baterii, co pozwala korzystać z niego na dodatek poza domem. Uwaga: Prosimy pamiętać, iż napięcie sieciowe w większości państw europejskich wynosi 220 – 240 V.

Jeśli urządzenie ma być używane w państwie, w którym napięcie sieciowe ma inną wartość, należy potrzebnie pamiętać o stosowaniu przetwornika. Prowadzenie eksperymentów Początkującym odkrywcom spodoba się pakiet do eksperymentów Levenhuk K50 (dołączany do mikroskopu).

zestaw zawiera gotowe preparaty mikroskopowe i wszystkie narzędzia niezbędne do stworzenia własnych preparatów. Poza tym w komplecie znajduje się niezwykle {pomocn|przydatn)y przewodnik zawierający informacje na temat mikroskopu, porady dotyczące jego użytkowania i opisy eksperymentów.