Götze & Jensen HM350BP promocja 2021

Cena229.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Götze & Jensen
Kategoria:Miksery

Opis

towar Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • posiada uszkodzenia kosmetyczne: delikatne ryski, produkt powystawowy. • Towar efektywny technicznie. • towar profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

mieszanie Jeśli lubisz gotować i piec ciasta, bez dwóch zdań przyda Ci się mikser. Docenisz to, jak nad wyraz jest przydatny! Doprawdy trudno jest sobie teraz wyobrazić kuchnię bez miksera. Jest drobny, lecz naprawdę potrafi zdziałać cuda!

Możesz zamienić swoją kuchnię w mini cukiernię i częstować gości pysznymi wypiekami! Możesz miksować owoce czy warzywa i przygotowywać pyszne sosy czy dipy. Mikser GÖTZE & JENSEN HM350BP składa się z części do miksowania, którą możesz trzymać w dłoni albo umieścić na specjalnej części stałej oraz misy, która obraca się samoczynnie.

prędkość i moc Mikser GÖTZE & JENSEN HM350BP jest wyjątkowo skuteczny, ponieważ moc jego działania to 400 W. Pracuje ekspresowo i produktywnie. Do tego możesz ponadto ustawić 5 różnorodnych prędkości, co pozwoli na przygotowanie ciasta, kremu, bitej śmietany i wielu innych pyszności!

Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia! Masz w dodatku do użycia opcję TURBO, jeśli chcesz natychmiast uzyskać maksymalną moc miksera. Ta funkcja nad wyraz się przydaje, kiedy masz niespodziewanych gości i niewiele czasu.

szybkie ciasto lub pyszny krem przygotowany w kilka minut? Oczywiście, dzisiaj to żaden problem! samoczynnie obracana misa bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem jest automatycznie obracana misa. Dlaczego jest to takie wygodne? Ponieważ dzięki niej ciasto cały czas jest w ruchu i lepiej się ubija.

Misa jest znaczna, ponieważ ma objętość 3,4 litra i stworzona jest z trwałego tworzywa. Jest odporna na pęknięcia i zarysowania, dlatego posłuży Ci na długo! Gumowany uchwyt Uchwyt jest gumowany, dzięki temu mikser będzie zawsze pewnie i komfortowo leżał w Twojej rąk.

W komplecie dodatkowo znajdują się 2 komplety mieszadeł i trzepaków do różnorodnych zadań. Przycisk zwalniający końcówki w prosty sposób pozwoli na ich zamianę w trakcie pracy nad Twoim kolejnym arcydziełem kulinarnym.

Bezpieczeństwo zwykle Mikser ma zastosowany specjalny system, który zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem. Wszystko w dbałości o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Sama obudowa urządzenia wytworzona jest z tworzywa sztucznego, które jest łatwe do utrzymania w czystości.

przepiękny design i czarno-szary odcień miksera sprawią, iż będzie prawdziwą ozdobą Twojej kuchni. Choćby jeśli nie schowasz go do szafki, będzie wyglądał elegancko na każdym blacie....