Russell Hobbs 25890-56 promocja 2021

Cena129.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Russell Hobbs
Kategoria:Miksery
Kolor grafitowy

Opis

ergonomiczne wyposażenie urządzenia Maksymalną funkcjonalność urządzenia zapewnia uzupełniające, starannie zaprojektowane wyposażenie. RUSSELL HOBBS Swirl 25890-56 to zupełna innowacja w dziedzinie miksowania części.

Specjalnie zaprojektowane, mieszadła w profilu helisy ‘HELIX BEATERS’ ze wzmocnionym nylonem obszerniejszą odporność, i istotnie staranniejsze mieszanie komponentów w porównaniu z mieszadłami w typowych mikserach ręcznych.

na dodatek, w zestawie znajdziesz chromowane, spiralne haki idealnie nadające się do ubijania ciast, i parę klasycznych ubijaczek. Dla Twojego komfortu wszystkie części, po zakończonej pracy możesz bezpiecznie myć, dodatkowo w zmywarce.

łatwa obsługa Sięgając po urządzenia i akcesoria kuchenne, wybierasz proste rozwiązania? Zaskoczy Cię instynktowna obsługa miksera ręcznego RUSSELL HOBBS Swirl 25890-56! Decydując się na propozycje marki, możesz posiadać pewność, że Twoja aktywność w kuchni, codzienna albo okazjonalna, będzie czystą przyjemnością!

Komfort Twojej pracy zapewnią funkcja Turbo Boost, i pięć stopni regulacji szybkości i mocy miksera, umożliwiając Ci swobodną regulację za pomocą przełącznika znajdującego się na rączce miksera, pod palcami.

wygodne przechowywanie Mikser RUSSELL HOBBS Swirl 25890-56 został zaprojektowany w taki sposób, żeby przechowywanie go było wygodne, niezależnie od metrażu kuchni. Urządzenie, zaopatrzone w precyzyjnie zaprojektowaną podstawkę i wygony, przypinany schowek to wyśmienita propozycja dla fanów porządku i minimalizmu – mikser możesz przechowywać pionowo albo bezpiecznie ułożyć, jednocześnie dbając o załączone do zestawu akcesoria.

Stylowy i progresywny design wyszukany, stylowy i postępowy – mikser ręczny RUSSELL HOBBS Swirl 25890-56 zachwyci Cię nie tylko tradycyjnym designem. Akcentujący się stonowaną kolorystyką niezaprzeczalnie uwydatni charakter Twojej kuchni, a dzięki postępowym rozwiązaniom nada wyrazu Twoim potrawom.

Prosta budowa, oszczędna, surowa grafika i stonowana kolorystyka zdecydowanie wyróżniają proponowane urządzenie. Postaw na wysoką jakość w dobrym stylu i sięgnij po sprawdzone rozwiązania.

Światowe inspiracje sugestia miksera ręcznego RUSSELL HOBBS Swirl 25890-56 to propozycja dla odważnych – model inspirowany światowymi trendami akcentuje się niezwykłą funkcjonalnością, pozwalając Ci odkryć nowy wymiar przygotowywania potraw – zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych.

Model dostępny jest w czterech kolorach inspirowanych światowymi trendami – zdecyduj się na lubiany turkus, stylowy kwarc dymny, onyks albo szykowny szafirowy niebieski. Filmy:...