Russell Hobbs 25893-56 promocja 2021

Cena139.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Russell Hobbs
Kategoria:Miksery

Opis

praktyczne wyposażenie urządzenia Maksymalną funkcjonalność urządzenia zapewnia dodatkowe, starannie zaprojektowane wyposażenie. RUSSELL HOBBS Swirl 25893-56 to zupełna innowacja w dziedzinie miksowania składników.

Specjalnie zaprojektowane, mieszadła w profilu helisy ‘HELIX BEATERS’ ze usztywnionym nylonem obszerniejszą odporność, oraz pokaźnie skrupulatniejsze miksowanie komponentów w porównaniu z mieszadłami w typowych mikserach ręcznych.

na dodatek, w komplecie odszukasz chromowane, spiralne haki rewelacyjnie nadające się do ubijania cias,, a także parę tradycyjnych ubijaczek Dla Twojego komfortu wszystkie części, po zakończonej pracy możesz bezpiecznie myć, również w zmywarce.

prosta obsługa Sięgając po urządzenia i akcesoria kuchenne, wybierasz proste rozwiązania? Zaskoczy Cię instynktowna obsługa miksera ręcznego RUSSELL HOBBS Swirl 25893-56! Decydując się na propozycje firmy, możesz mieć pewność, że Twoja aktywność w kuchni, codzienna lub okazjonalna, będzie czystą przyjemnością!

Komfort Twojej pracy zapewnią funkcja Turbo Boost, i pięć stopni regulacji prędkości i mocy miksera, umożliwiając Ci luźną regulację za pomocą przełącznika znajdującego się na rączce miksera, pod palcami.

wygodne przechowywanie Mikser RUSSELL HOBBS Swirl został zaprojektowany w taki sposób, aby przechowywanie go było komfortowe, niezależnie od metrażu kuchni. Urządzenie, wyekwipowane w precyzyjnie zaprojektowaną podstawkę i wygony, przypinany schowek to doskonała propozycja dla zwolenników porządku i minimalizmu – mikser możesz przechowywać pionowo albo bezpiecznie ułożyć, jednocześnie dbając o dołączone do zestawu akcesoria.

Stylowy i nowoczesny design wykwintny, stylowy i progresywny – mikser ręczny RUSSELL HOBBS Swirl olśni Cię nie tylko tradycyjnym designem. Akcentujący się stonowaną kolorystyką bezsprzecznie uwydatni charakter Twojej kuchni, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nada wyrazu Twoim potrawom.

Prosta kompozycja, oszczędna, bezkompromisowa grafika i stonowana kolorystyka niezaprzeczalnie wyróżniają proponowane urządzenie. Postaw na wysoką jakość w prawidłowym stylu i sięgnij po sprawdzone rozwiązania.

Światowe inspiracje propozycja miksera ręcznego RUSSELL HOBBS Swirl to propozycja dla odważnych – model inspirowany światowymi trendami wyróżnia się niezwykłą funkcjonalnością, pozwalając Ci odkryć nowy wymiar przygotowywania potraw – równocześnie prostych, jak i bardziej skomplikowanych.

Model przystępny jest w czterech kolorach inspirowanych światowymi trendami – zdecyduj się na popularny turkus, stylowy kwarc dymny, onyks albo stylowy szafirowy niebieski. Filmy:...