Blaupunkt MC200 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Blaupunkt MC200 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1004.68 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Wieża BLAUPUNKT MC200BT
1004.68
Media Expert
BLAUPUNKT MC200BT
1099.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Blaupunkt
Kategoria:Mini i mikro wieże
Moc głośników RMS 800 W

Opis

Wieża MC200BT BT/CD/MP3/USB/LED/Karaoke

Sprzęt nagłaśniający, dedykowany do zapewnienia rozrywki musi spełniać wymagania użytkowników lubiących sobie energiczny i czysty dźwięk, a także wysoką jakość wykonania i walory estetyczne. Powinien przy tym być również prosty i intuicyjny w obsłudze.

Blaupunkt MC200BTto największa i najistotniejsza w ofercie marki wieża Hi-Fi wytwarzana dla każdego, kto chciałby zapewnić optymalne nagłośnienie w trakcie domowego przyjęcia, czy nawet w pokaźniejszym pomieszczeniu w trakcie imprezy dla znajomych. Dzięki połyskującej czarnej obudowie z żółtymi akcentami, będzie także efektowną ozdobą każdego wnętrza. W dodatku urządzenie pozostało wyekwipowane w spektakularne ledowe podświetlenie membran głośników, które nadaje wieży dyskotekowy charakter i akcentuje jej nieco futurystyczny wygląd.

Jedna z najważniejszych funkcji, którą ma model MC200BT jest Bluetooth. Użytkownicy bez wątpienia docenianą tę opcję podczas spotkań towarzyskich albo koncertów karaoke. Daje ona możliwość strumieniowego odtwarzania muzyki z dowolnego smartfona, komputera lub tabletu wyekwipowanego w moduł Bluetooth obsługujący profil A2DP. Mniej kabli to ewidentnie obszerniejsza wygoda i prostota używania.

Tym, co odróżnia ten model spośród wielu pozycji na rynku jest zaimplementowana funkcja karaoke. Na tylnym panelu urządzenia znajdują się dwa gniazda na załączone do zestawu mikrofony. Starczy włączyć optymalny podkład muzyczny w postaci swego ulubionego utworu i dzięki mikrofonom i możliwości śpiewania, poczuć się jak gwiazda estrady. Karaoke to nieprzeciętny i sprawdzony sposób na udane przyjęcie jednocześnie dla dzieci, jak i dorosłych.

wbudowany napęd CD pozwala na odtwarzanie typowego formatu CD-audio, jak również plików MP3 zapisanych na płytach CD-R i nośnikach wielokrotnego zapisu CD-RW. W dolnej części jednostki głównej znajduje się gniazdo USB, dzięki któremu możliwe jest też odtwarzanie plików muzycznych MP3, zapisanych na przenośnych pamięciach typu pendrive. Użytkownik albo jego goście posiadają zatem możliwość odtwarzania wszelkich swoich ulubionych utworów zapisanych w tym formacie.

Na przednim panelu jednostki głównej przystępne jest ponadto gniazdo Line-in, dzięki któremu osiągalne jest szybkie podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku za pomocą przewodu z wtykami typu mini-jack. Obok znajduje się gniazdo słuchawkowe dające możliwość dyskretnego odsłuchu po podłączeniu opcjonalnych słuchawek. Na tylnym panelu zlokalizowane jest kolejne wejście sygnału audio spełniające kanon RCA i może być ono wykorzystane do podłączenia jednocześnie przenośnych odtwarzaczy, jak i bardziej stacjonarnych urządzeń jak odtwarzacze DVD, telewizory, konsole gier czy komputery.

Wieża MC200BT na dodatek tuner FM z cyfrową syntezą PLL i możliwością wprowadzenia do pamięci ulubionych 40 stacji radiowych, co sprawia, iż nie ma konieczności każdorazowego przeszukiwania częstotliwości celem znalezienia tej właściwej. Zawsze wtedy, gdy mamy chęć zapoznać się z najnowszymi informacjami ze świata lub posłuchać ulubionej rozgłośni, wystarczy za pomocą pilota wybrać stosowny numer i radować się odsłuchem.

Najnowsza w portfolio marki wieża ma wzmacniacz kreujący mocną moc RMS na poziomie 800 Wattów (4 x 200W), co daje możliwość nagłośnienia całkiem znacznej imprezy. Optymalne ustawienie dźwięku zagwarantuje zastosowany equalizer z pięcioma trybami: Rock, Jazz, Flat, Pop i Latin. Duże, ergonomiczne pokrętło regulacji głośności na przednim panelu, komfortowe znaczne przyciski, czytelny wyświetlacz LED, a także pilot zdalnego sterowania powodują, iż obsługa MC200BT jest intuicyjna i komfortowa. Podświetlenie LED sprawi, że organizując małą prywatkę w domu, poczujecie klimat disco.

na dodatek wieża została zaopatrzona w zegar z funkcją alarmu, który bezsprzecznie przyda się podczas codziennego wykorzystywania.