Blaupunkt MS40 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Blaupunkt MS40 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 449.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-28%
BLAUPUNKT MS40BT
449.00
Neonet.pl
-28%
Wieża BLAUPUNKT MS40BT
449.00
MediaMarkt.pl
-28%
Wieża BLAUPUNKT MS40BT
449.00
Media Expert
BLAUPUNKT mikrowieża MS40BT
620.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Blaupunkt
Kategoria:Mini i mikro wieże
Moc głośników RMS 300 W
Rodzaje odtwarzanych płyt CD
Ilość głośników 2

Opis

Mikrowieża z Bluetooth i odtwarzaczem CD/USB

MS40BT to kolejna mikrowieża w ofercie marki Blaupunkt, która wyjątkowo interesujący, progresywny wygląd, a także niezwykłą ergonomię. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i bogactwem funkcji przy zachowaniu nieskomplikowanej obsługi.

Urządzenie wyekwipowane jest w napęd do odtwarzania konwencjonalnych płyt CD. Odtwarzacz umożliwia odtwarzanie też płyt nagrywanych CD-R, a także wielokrotnego zapisu CD-RW. Oprócz konwencjonalnego formatu CD-Audio, możliwe jest odtwarzanie plików MP3 nagranych na wyżej wymienionych nośnikach.

Mikrowieża w dodatku zastosowany moduł Bluetooth, który obsługuje bezprzewodową transmisję plików muzycznych zawartych w kompatybilnych urządzeniach przenośnych, takich jak smartfony czy tablety.

Użytkownik ma na dodatek do dyspozycji zastosowany tuner obsługujący częstotliwości FM i posiadający możliwość wprowadzenia do pamięci aż 50 ulubionych stacji radiowych.

W dolnej części przedniego panelu znajduje się gniazdo USB, do którego osiągalne jest podłączenie wszystkich kompatybilnych przenośnych nośników USB i odtwarzanie z nich plików muzycznych zapisanych w formacie MP3. Urządzenie obsługuje nośniki o maksymalnej obszerności do 32GB.

Złącze USB może służyć też do ładowania sprzętów przenośnych prądem o wartości 5V – 500mA. Obok gniazda USB umiejscowione jest złącze słuchawkowe, które pozwala na dyskretny odsłuch wszystkich dostępnych źródeł dźwięku. Wejście AUX-IN, które znajduje się tuż obok gniazda słuchawkowego, pozwala na przewodowe podłączenie wszystkich innych sprzętów, które mają wyjście sygnału audio.
Na wyświetlaczu LED dostępny jest zegar z funkcją alarmu, dzięki czemu mikrowieżę można zaprogramować tak, żeby włączała się samoczynnie o wcześniej ustalonej godzinie. Tuż obok wyświetlacza znajduje się obfite pokrętło do regulacji głośności a przyciski funkcyjne pozostały umieszczone na górnej części pokrywy.

Do urządzenia załączony jest ponadto pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego osiągalna jest pełna obsługa wszystkich dostępnych funkcji.
MS40BT ma niesamowite brzmienie, które zawdzięcza szczególnie wydajnemu wzmacniaczowi, tworzącemu aż 300 Watt mocy maksymalnej. Łączna moc znamionowa wynosi 100 Watt RMS.

Nowocześnie zaprojektowane dwu drożne głośniki posiadają konfekcyjny kopułkowy przetwornik wysokotonowy skuteczny głośnik średnio niskotonowy z polipropylenową membraną. znaczna moc wzmacniacza w połączeniu z korektorem właściwościcznym i wysokiej jakości głośnikami zamkniętymi w obudowie typu bass reflex oferuje szczególnie prawidłowe brzmienie w całym zakresie częstotliwości z lekkim uwydatnieniem najniższych rejestrów.

MS40BT to propozycja dla każdego, kto ceni sobie niezwykle prawidłowe brzmienie, dużą funkcjonalność, nowoczesną technikę i oryginalny wygląd i wysoką jakość wykonania.

artykuł
producent
Kod producenta
BLAUPUNKT MS40BT
EAN
5901750501296
dane podstawowe
Czarno-metaliczny
Fizyczne Nagłośnienie CD Radio Magnetofon uzupełniające funkcje Złącza
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta